Ranijeri do penzije u Lesteru?!

Uprava Lestera ponudiće novi ugovor menadžeru Klaudiju Ranijeriju posle senzacionalnog osvajanje titule Premijer lige.

Fudbal 13.05.2016 | 18:00
Ranijeri do penzije u Lesteru?!

Italijanski stručnjak doneo je "lisicama" prvu titulu šampiona Engleske u istoriji kluba, a čelnici Lestera imaju nameru da učvrste njegovu poziciju iako mu ugovor ističe za dve godine.

"Na kraju sezone dogovorićemo se sa Klaudijom. Nije u redu sada da pričamo o tome jer traje prvenstvo, a kada pričamo nas dvoje uglavnom su to dugi razgovori. Volim kada su ljudi zadovoljni i uživaju na poslu", rekao je potpredsednik kluba Ajivat Srivadhanaprabha, a prenosi Skaj Sport.

Lester želi da "blindira" Ranijerija nakon što se u poslednje vreme povezuje sa reprezentacijom Italije, što je potvrdio i predsednik tamošnjeg Saveza Karlo Tavekio.

Pored toga, čelnici planiraju da ostave kompletnu šampionsku generaciju, uključujući i najveće zvezde Rijada Mahreza i Džejmija Vardija, iako su brojni evropski klubovi pokazali interesovanje.

Izvor: B92

Komentari / 0

Ostavite komentar