Cecin Veljko udario u bus, povrijedio putnicu

Sin pevačice Svetlane Ražnatović, Veljko Ražnatović, imao je u sredu oko 14 časova saobraćajnu nezgodu u Ruzveltovoj ulici u Beogradu.

Srbija 06.04.2016 | 21:55
Cecin Veljko udario u bus, povrijedio putnicu

Vozeći u smeru ka Vukovom spomeniku, sudario se sa vozilom GSP koje saobraća na liniji 65.

Tom prilikom lakše je povređena jedna putnica iz autobusa. Saobraćaj u ovom delu grada otežano se odvijao više od sat vremena.

Kako podsjećaju "Novosti", Veljko je već jednom imao incident. On je pre dva meseca povređen u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila kod Modriče u Republici Srpskoj.

Ražnatović je tada bio van životne opasnosti, a zadobio je prelom ručnog zgloba i stavljena mu je medicinska kragna.

(Novosti)

Komentari / 13

Ostavite komentar
Name

inkognito

06.04.2016 22:09

I koga interesuje Cecin Veljko ili Ceca, koje znacajne licnosti???

ODGOVORITE
Name

Zanzibat

06.04.2016 22:33

Svaka cast

Name

Rale

06.04.2016 22:54

Ratna profiterka, a deca propalice i neznalci.

Name

abc

06.04.2016 23:06

I ona se sva otrcala.

ODGOVORITE
Name

Pravda

06.04.2016 23:34

Podhitno mu treba oduzeti vozacku dozvolu jer ne desava mu se to prvi put,zbog njega drugi stradaju

ODGOVORITE
Name

Bane

06.04.2016 23:40

Steknes na tudjoj nesreci i ocekujes dobro sebi.Da li je to moralno?

ODGOVORITE
Name

vela

06.04.2016 23:47

Desava se ,kakvo cudo

ODGOVORITE
Name

Boki

07.04.2016 00:23

Da nismo malo zavidni komentatori

ODGOVORITE
Name

DareDevil

07.04.2016 00:25

Ista bitanga kao i roditelji.

ODGOVORITE
Name

LIPA

07.04.2016 00:45

JOS JEDNA I BAJ CARLI.

ODGOVORITE
Name

Srbo

07.04.2016 04:27

Za njega vrijedi ona čuvena rečenica ,,Đenke,, iz filma Maratonci trče počasni krug koja glasi kratko i jasno ,,JE.O TE ONAJ KO TI DADE VOLAN".

ODGOVORITE
Name

Re Inkognito

07.04.2016 06:47

Nemoj tako prijatelju,ceca je srpska majka,ikona,nivo srpske kulture.

ODGOVORITE
Name

Niks

07.04.2016 06:52

A ko je ta Svetlana Raznatovic ?

ODGOVORITE