Lijep jubilej - Radovanović odigrao 150. meč u Seriji A!
Povremeni reprezentativac Srbije Ivan Radovanović odigrao je prošlog vikenda 150. meč u Seriji A.
Fudbal 23.03.2016 | 12:40
Njegov Kjevo upisao je važna tri boda na gostovanju Sampdoriji (1:0) u 30. kolu Kalča, a Radovanović je tako na najbolji mogući način proslavio jubilej.
"Veoma bitna pobeda nad Sampdorijom koja nas približava opstanku u ligi. Ove godine igramo mnogo bolje u gostima, gde smo ostvarili više pobeda. Svakako da mi je pobeda protiv Sampdorije bila još draža jer je to bio moj 150. nastup u Seriji A", rekao je Radovanović.
Dvadesetsedmogodišnji vezista je u Italiju stigao kao vrlo mlad, sa 19 godina, kada je potpisao za Atalantu. Pored ekipe iz Bergama, Radovanović je igrao na pozajmicama u Pizi, Bolonji i Novari, pre nego što je 2013. potpisao za 'Leteće magarce'.
"Ne bih mogao da izdvojim neku utakmicu kao najdražu. Svakako da su mi one utakmice na početku bile vrlo teške. U Italiju sam došao kao veoma mlad i igrajući u Srbiji nisam stekao dovoljno iskustva igranja u prvom timu. Generalno, ove tri godine u Kjevu su bile veoma lep period za mene", smatra Radovanović.
Radovanović je odigrao deset utakmica za nacionalni tim Srbije i veruje da će se dobrim partijama ponovo izboriti za selektorov poziv.
"Naravno, na meni je da nastavim da radim vredno kao i do sada, da budem posvećen svom poslu i da ga radim što bolje mogu", zaključio je Radovanović.

Komentari / 0
Ostavite komentar