Policajac jurio za lopovom i po tramvaju

Beogradski policajac Dejan Savić, uhvatio je sinoć razbojnika koji je uz pretnju šrafcigerom oteo novac ženi u trafici. Vraćajući se kući s posla u Zemunu, i to u civilu, policajac je oko 23 sata čuo zapomaganje žene koja je trčala Bulevarom kralja Aleksandra.

Srbija 09.02.2016 | 14:07
Policajac jurio za lopovom i po tramvaju

Svi redom prolaznici su je izbegavali za razliku od policajca koji je odmah prišao uplakanoj ženi, i predstavio joj se.

Kako saznajemo, žena je završavala smenu u trafici kada joj je u objekat ušao muškarac sa šalom preko lica, zapretio, stavio šrafciger na vrat i uzeo joj veću količinu novca.

Samo što mu je prodavačica opisala razbojnika, Savić je ugledao čoveka koji je odgovarao opisu. Razbojnik je u tom trenutku bio udaljen oko sto metara od njih i ulazio je u tramvaj. Policajac je izvadio službenu legitimaciju, na semaforu je prišao jednom automobilu, predstavio se vozaču i zamolio da sustignu jedan tramvaj.

Na raskrsnici Bulevara i Pop Stojanove ulice Savić je izašao iz automobila, sa službenom legitomaciji u ruci zaustavio je tramvaj i ušao u njega. Odmah je ugledao razbojnika, pretresao ga, pronašao šrafciger i but para. Izveo je napadača iz tramvaja, vezao ga, pozvao 192 i prodavačicu kojoj je vratio novac.

Izvor: Telegraf.rs

Komentari / 7

Ostavite komentar
Name

bluka

09.02.2016 14:10

Svaka cast! To je policija a ne k'o ovi nasi...

ODGOVORITE
Name

policajac

09.02.2016 14:15

Bravo kolega, tako postupa pravi policajac! Svaka čast!

ODGOVORITE
Name

kolega

09.02.2016 14:40

Bravo Profesionalno

ODGOVORITE
Name

Gradjanin

09.02.2016 14:55

E da je vise takvih gdje bi nam kraj bio

ODGOVORITE
Name

virus

09.02.2016 14:57

Ove nase bitange od policije uzele bi ostatak i otisli

ODGOVORITE
Name

o čemu vi

09.02.2016 15:05

Rijetko koji naš bi mogao da potrči :)

ODGOVORITE
Name

konjusino citaj

09.02.2016 16:55

Nije ni ovaj trcao, zlobnice.