NBA - video: Bobi se nameće Popoviću, novo sjajno veče!

Boban Marjanović ponovo je dobio priliku i ponovo ju je iskoristio na najbolji mogući način.

Košarka 12.01.2016 | 16:20

U pobedi San Antonio Sparsa nad Bruklinom Marjanović je igrao 13 minuta i za to vreme upisao je 13 poena (5-7 iz igre, 3-5 penali), 3 skoka, 2 rampe i po asistenciju i izgubljenu loptu.

Sparsi su imali podršku i u Bruklinu, a domaći navijači čak su dali i najglasniju podršku Bobiju.

“To je dobro jer ako te ljudi vole, znači da si dobar. Sjajan je osećaj“, kazao je srpski centar.

Tako je Marjanović nastavio da koristi ukazane prilike – prethodnih pet puta kada je igrao više od deset minuta dao je dvocifren broj poena, a u toj preostaloj utakmici imao je 7 poena i 12 skokova.

Za sada Bobi u ruki sezoni prosečno beleži 5 poena i 3 skoka na 22 meča i videćemo hoće li u nastavku sezone igrati više i u trenucima kada mečevi nisu praktično rešeni.