ŠPA: Rajo ubjedljiv protiv Espanjola!

Ekipa Rajo Valjekana bila je ubedljiva na otvaranju devetog kola Primere, pošto je na domaćem terenu savladala Espanjol – 3:0 (1:0).

Fudbal 24.10.2015 | 08:00

Rajo je stigao do trećeg trijumfa i deset boda, pa je sada na 12. mestu sa 10 bodova, dok je ekipa iz Barselone ostala na devetoj poziciji sa dva boda više.

Prednost domaćima doneo je Roberto Trašoras u 36. minutu iz penala, da bi gostima posao dodatno otežao Viktor Sančes dobivši drugi žuti karton u 66. minutu.

Samo deset minuta kasnije Havi Gera pogodio je za 2:0 na asistenciju Bebea, da bi isti igrač 120 sekundi kasnije rešio sve dileme oko pobedika.

Mogao je Espanjol do počasnog pogotka u 93. minutu, pošto je prethodno Tito zbog igranja rukom takođe zaradio drugi žuti karton, ali je Burgui promašio penal.