SLS: Krenuo i Partizan! Pobjeda Drulovića na debiju!

Fudbaleri Partizana savladali su Javor 3:2 (2:1), posle preokreta na debiju Ljubinka Drulovića na klupi crno-belih.

Fudbal 19.10.2015 | 11:00

Srpski šampion je već u desetom minutu bio u zaostatku, Miloš Ostojić je poklonio gol Stefanu Dražiću, ali je već do poluvremena preokrenuo.

Zahvaljujući novoj sjajnoj predstavi Andrije Živkovića crno-beli su u roku od šest minuta postigli dva gola, da bi pobedu 20-ak minuta pre kraja potvrdio Valerij Božinov.

Nakon što se Ostojić iskupio za grešku i golom posle kornera izjednačio u 29. minutu, Živković je uz pomoć Crnomarkovića doneo 2:1 u 35.