On je kamenovao autobus sa našim fudbalerima

Četrnaestogodišnji dečak po imenu Marsel Keleši uhapšen je jer kamenovao autobus sa fudbalerima Srbije, pišu albanski mediji.

Region 08.10.2015 | 22:52
On je kamenovao autobus sa našim fudbalerima

Njega je policija identifikovala u sredu uveče, a posle potrage dan kasnije je uhapšen i nije pružao otpor, prenose tamošnji mediji.

Iako ima samo 14 godina, Keleši je na svom Fejsbuk profilu često postavljao fotografije na kojima pozira sa pištoljem u rukama.



On je u sredu kada je autobus sa našim fudbalerima prolazio gradskim delom Tirane uspeo da umakne neverovatnom obezbeđenju i da kamenom razbije jedan od prozora sa leve strane.

Samo pukom srećom niko iz naše ekspedicije nije bio povređen, iako je staklo moglo da se sruši pri najmanjem dodiru.

"Orlovi" oko 17.30 iz Tirane kreću za Elbasan gde će od 20.45 sa Albanijom odigrati pretposlednju utakmicu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Izvor: Blic

Komentari / 12

Ostavite komentar
Name

Eh, brate

08.10.2015 19:26

Šta ćete ga hapsiti, pošaljite ga na liječenje.

ODGOVORITE
Name

Marko

08.10.2015 19:56

Taman tako. Vidite da je mali sacuvaj Boze.

Name

spartak

08.10.2015 20:27

Vidi mu facu I sve ti je jasno..Svi su isti..

ODGOVORITE
Name

kml

08.10.2015 20:52

Ludak !

ODGOVORITE
Name

Sokolac

08.10.2015 22:33

Za malog dječaka mali nožić

ODGOVORITE
Name

zuzu

08.10.2015 22:50

Govno siptarsko poljubi srpskim igracima noge, a kamenuj svoje vrhunske igrace Albance sljamovi nikad necete biti ko Srbi sto su ni za 5 vijekova.

ODGOVORITE
Name

Md

08.10.2015 22:51

Pa nije on kriv sto je divljak takav je rodjen

ODGOVORITE
Name

zid

08.10.2015 23:41

Od roditelja , zadojen mržnjom , nema mu spasa !

Name

Onako

08.10.2015 23:49

Sve kontam al odkud mu crnogorski revolver to mi je skroz nejasno. Mora da mu je kum doticni darovo ga po rodjenju

ODGOVORITE
Name

Crni

09.10.2015 15:52

CIGAN

ODGOVORITE
Name

Veteran.

09.10.2015 16:42

JA SAM NJEGOVIH GODINA SA OCEM VARIO AUTA, I POMAGAO NA SELU.ALBANCI SU ZAOSTALI, I MALOG NEMA KO DA IZVEDE NA PRAVI PUT.ZA 3-4 GODINE ON ODE U ISIL !!!

Name

I mi konja za trku imamo

09.10.2015 23:03

Kad par ovakvih smrve par busova s Albancima nece biti onog sto pisete. 'Pobednički hitac Miloša Markovića od 14,11 metara ujedno je i novi najbolji rezultat u istoriji ovog takmičenja. - U Bački Brestovac sam došao sa namerom da se takmičim. Bio sam spreman i pobedio. Iskreno da kažem, jesam očekivao pobedu, iako je konkurencija bila izuzetno jaka. Oborio sam i rekord takmičenja i to je veoma dobar rezultat za mene i veoma sam zadovoljan postignutim – rekao je Marković u izjavi za Radio Odžake. Drugo mesto sa 12,57 metara osvojio je Aleksandar Bundalo iz Prigrevice, a treći je Sveto Škondra iz Veternika, čiji je najbolji hitac iznosio 12,47 metara. Od domaćih takmičara najbolji je bio Milan Knežević sa 9,55 metara, a za njim slede Saša Stanić sa 9,45 i Slobodan Vidović sa 9,29 metara. '

ODGOVORITE