ŠPA: Eibar zasjeo na čelo tabele nakon prvog kola!

Fudbaleri Eibara lideri su Primere posle prvog kola španskog šampionata.

Fudbal 25.08.2015 | 09:40

Baski su u poslednjem meču kola neočekivano lako pobedili Granadu 3:1 u gostima.

Eibar je tako preuzeo prvo mesto na tabeli posle prvog kola, jer je ostvario najubedljiviju pobedu.

Eibar je sredinom prvog poluvremena stekao dva gola prednosti, pogocima Adrijana i Eskalantea.

Granada se vraća u igru u petom minutu nastavka golom Ročine, ali svi planovi propadaju već šest minuta kasnije kada je Ruis isključen zbog drugog žutog kartona.

Gosti to koriste te preko rezerviste Aruabarene potvrđuju trijumf 20 minuta pre kraja.

Srpski fudbaler Aleksandar Pantić sa klupe za rezerve je gledao veliku pobedu svog tima.

Eibar, koji je ispao prošle sezone iz Primere, ali je vraćen zbog izbacivanja Elčea, u sledećem kolu dočekuje baskijskog rivala Atletik Bilbao.