Monterej: Ispale Krunić i Jakšić!

Aleksandra Krunić je eliminisana na startu od francuske teniserke Polin Parmentije sa 3:6, 6:4, 6:1.

Tenis 04.03.2015 | 11:00

Krunićeva je imala sve u svojim rukama nakon osvajanja prvog seta, ali je posle izjednačenja totalno pala u igri i dozvolila protivnici da ode dalje. Parmentije će upravo u drugom kolu igrati protiv Ane Ivanović, koja je slavila protiv Nikol Vaidišove.

Jovana Jakšić nije uspela da se plasira u drugu rundu takmičenja u Montereju pošto je poražena od osmog nosica Magdalene Ribarikove sa 6:3, 3:6, 7:5.

Jakšićeva nije ušla u duel kako je htela, zato je lako izgubila prvi set, ali se zato vratila na velika vrata, izjednačila rezultat u deonicama, ali je u poslednjoj borbi položila oružje protiv slovančke teniserke.

Jovana je dobila vajd-kartu pošto je ranije pokazivala odlične igre u Montereju, prošle godine je igrala finale, ali će u drugom kolu ipak Ribarikova koja će za protivnika imati Polonu Hercog koja je bila bolja od Sančez sa 2:0.