Izraelac sudi Partizan - Totenhem

Izraelski arbitar Alon Jefet biće glavni sudija na meču Partizana i Totenhema u prvom kolu fudbalske Lige Evrope, objavila je UEFA.

Fudbal 16.09.2014 | 17:15
Izraelac sudi Partizan - Totenhem

Totenhem je u Engleskoj inače poznat kao klub veoma blizak jevrejskoj zajednici, a navijači sebe čak zovu "Jevrejska armija".

Jefetovi pomoćnici takodje su Izrealci - Amihaj Mozes i Mahmud Mahagna. Jefet ima 42 godine, od 2001. je FIFA sudija, a rednovo sudi kvalifikacije za svetska prvenstva i evro-kupove.

Meč prvog kola C grupe Lige Evrope izmedju Partizana i Totenhema igra se u četvrtak od 19 sati na stadionu u Humskoj.

Izraelski sudija je ove sezone sudio duele Brendbi – Klub Brić 0:2 (6 žutih) i Ruh – Metalist 0:0 (2 žta), a nedavno je sudio i na meču kvalifikacija za EURO 2016. između Azerbejdžana i Bugarske (1:2; 4 žuta).

Prošle sezone delio je pravdu i u Ligi Evrope (Rubin, Sevilja, Rijeka, Lion, Genk) i u Ligi šampiona (Nordsjeland – Zenit 0:1; 2 žuta kartona).

Komentari / 0

Ostavite komentar