JSL - 1. kolo

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u gostima Napredak sa 2:0, dok su Jagodina i Mladost iz Lučana odigrali nerešeno 1:1.

Fudbal 09.08.2014 | 23:30

Čukarički je tako u prvom kolu nove sezone pokazao da ima iste ambicije kao u prošloj, dok je ekipa iz Lučana pokvarila planove favorizovanim ’ćuranima’.

Pobedu svog tima u Kruševcu najavio je Pavlović u 53. minutu, da bi konačan rezultat postavio u petom minutu nadoknade. Domaći su od 84. igrali sa igračem manje, pošto je isključen Božović.

I Mladost iz Lučana je dobila crveni karton u finišu meča, ali to joj nije smetalo da „otkine“ bod Jagodini.

Poveli su domaći već u 11. minutu kada je pogodio Šušnjar, ali im je u drugom poluvremenu planove pokvario Adamović, koji je realizovao penal.

Crvena zvezda u subotu je krenula pobedom u odbranu titule, dok su uspešni još bili Novi Pazar i Spartak iz Subotice.

U poslednjem meču dana Borac je u Čačku ostvario pobedu na povratku u elitni rang. Čačani su slavili sa 2:0 protiv Donjeg Srema, a strelci su bili Mutavdžić u 64. i u 86. minutu.