"Borac" pobijedio "Radnik" 1:0 (VIDEO)

Fudbaleri banjalučkog Borca nalaze se pred trećim zaredom naslovom pobjednika Kupa Republike Srpske.

Republika Srpska 30.05.2013 | 20:17
Fudbaleri banjalučkog Borca nalaze se pred trećim zaredom naslovom pobjednika Kupa Republike Srpske.Oni su danas u prvoj finalnoj utakmici savladali Radnik u Bijeljini sa 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Joco Stokić, koji je u 66. minutu iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara matirao golmana Radnika Mladena Lučića. Prvo poluvrijeme proteklo je u monotonoj igri najčešće na sredini terena. U drugom dijelu obje ekipe su krenule agilnije ka protivničkom golu. Međutim, u 56. minutu jak pljusak je na nekoliko minuta prekinuo susret. Po teškom i vodom natopljenom terenu Banjalučani su se bolje snašli i postigli jedini pogodak na utakmici. Revanš susret biće odigran u Banjaluci u nedjelju, 2. juna, od 20.45 časova. Evo šta su, nakon utakmice, rekli trener FK "Borca" Stojan Malbašić i trener FK "Radnik" Srđan Bajić. (BN TV)[jwplayer config="Out-of-the-Box_copy" mediaid="32513"]