Гдје је нестала прва дама Америке Меланија Трамп?

Меланиа Трамп је посљедњи пут виђена 19. јула, прије скоро мјесец дана, када је са својим супругом присуствовала финалу Свјетског првенства у фудбалу.

Свијет 20.08.2026 | 08:20
Гдје је нестала прва дама Америке Меланија Трамп?

Док се спекулише о плавокосој помоћници с којом је Доналд Трамп стално виђан посљедњих седмица, појавила се забринутост због прве даме, пише Метро.

Меланиа Трамп је посљедњи пут виђена 19. јула, прије скоро мјесец дана, када је са својим супругом присуствовала финалу Свјетског првенства у фудбалу.

Након тога, прескочила је сахрану сенатора Линдсеyја Грахама. Такође није поздравила породице четворице погинулих припадника америчких снага, чија су тијела враћена у САД крајем јула.

 

Једна анализа је открила да се Меланиа ове године појавила у јавности само 38 пута, отприлике, једно појављивање сваких шест дана.

У међувремену, Наталие Харп, Трампова помоћница у Бијелој кући и, чини се, најближа савезница у посљедње вријеме, непрестано је с предсједником.

Харп је раније радила као водитељица у крајње десничарској телевизијској емисији прије него што се придружила Трамповом тиму 2022. године.

Међутим, њена блискост с Трампом изазвала је чуђење и забринутост код њеног рођеног брата.

 

Наводно је оставила личну поруку за предсједника у 'личном простору', у којој је писало: 'Ти си све што ми је важно.'

Њен брат, Паркер, рекао је за Даилy Маил: 'Не разумијем зашто би моја сестра, или било ко, могао хтјети радити за Трампа.'

Сенатор из Георгије, Јон Оссофф, рекао је о Трумпу и Харп: „Он не жели радити тај посао. Жели изградити своју плесну дворану и путовати с Наталие у њиховој наизглед беспомоћној летећој палати коју му је поклонио катарски емир . “

Бијела кућа је сенатора Оссоффа назвала "кретеном" након његових изјава, али питања око Харп остају.

 

Прошлог мјесеца, умјесто Меланије која је требала стајала поред свог мужа док је надгледала трансфер војника погинулих на Блиском истоку, Харп је била тамо.

Такође се вјерује да је она задужена за његове бизарне објаве на Трутх Социал.

Портпарол Бијеле куће је раније рекао о Харп: „Ниједан предсједник није развио толику лојалност међу својим особљем и званичницима администрације као предсједник Трамп; ово је доказ његове посвећености нашој земљи и њеном народу. Наталие Харп  је вољена службеница Бијеле куће, а медији који шире лажне вијести никада неће разумјети како је то бити толико поуздан и дивљен као она".

(Рапорт) Фото: ФИФА

Коментари / 15

Оставите коментар
Name

Да, даа

20.08.2026 09:08

Најмоћнији систем је Харп систем.

ОДГОВОРИТЕ
Name

ОНА

20.08.2026 09:17

Трази младег ста има од старца.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Момче

20.08.2026 09:29

Па нашла и она себи неког пратиоца и отишла у Аспен у природу и "рекреацију"...! Ево вам одговор из "прве руке"!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Хаха

20.08.2026 09:52

Баш ђе ли је у ово вруће и спарно љето? Сигурно негде ринта на зеленој пијаци

ОДГОВОРИТЕ
Name

Лили

20.08.2026 09:52

Наталие Харп ,задузена да је торба за пелене увијек спремна 😂😂😂

ОДГОВОРИТЕ
Name

(((())

20.08.2026 09:55

СЛУЦАЈЕВИ ЗА РАЗМАТРАЊЕ

ОДГОВОРИТЕ
Name

Мика

20.08.2026 09:57

Ет .

ОДГОВОРИТЕ
Name

Земља С.

20.08.2026 10:21

🕛 Једна се 👩🏽отегла , друга 👱‍♀️се протегла ! 🇺🇸Трамп то мијења , а жал за младост голема ? Дошао је крај за времена сва ? Њима женама треба мушко , што он није🙈

ОДГОВОРИТЕ
Name

ЛТС

20.08.2026 10:36

Оставила будалу, отишла у живот!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Станин психијатар

20.08.2026 10:45

Зато се треба угледати на Путина,увијек зена уз њега.

ОДГОВОРИТЕ
Name

мики

20.08.2026 10:46

А гдје је прва дама Русије?

ОДГОВОРИТЕ
Name

Земља С.

20.08.2026 11:30

🕛 у 🇨🇭ЖЕНЕВИ ! Прва дама👱‍♀️РУСИЈЕ 🇷🇺СРЕЋНО🧲🍀

Name

??

20.08.2026 11:47

ПИТАЈТЕ СЕ ГДЈЕ ЈЕ КАРАН СТА ВАС БРИГА ЗА ТУДЈОМ ЗЕНОМ КАД НЕ БРИНЕ ТРАМПА СТА ЈЕ И ВАМА ЗА ЊОМ

Name

прц,

20.08.2026 11:48

Отисла код Зеленског на цај.

Name

Миле Д.

20.08.2026 12:56

Код мене у викендица. Грије дјацузи и цека да долазим подигнут.

ОДГОВОРИТЕ