Прекршајни налог за ометање полицајца у Бањалуци
Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука лишили су јуче слободе лице Н.Р. из Бањалуке, због почињеног прекршаја „Ометање државних органа, привредних друштава и других правних лица у вршењу јавних функција“ из члана 24. Закона о јавном реду и миру.
Република Српска 14.05.2026 | 11:15
Приликом предузимања службене радње легитимисања наведено лице је ометало полицијске службенике, те се оглушило о законито издато наређење полицијских службеника.
Приликом лишења слободе лице Н.Р. је пружало активан отпор, те је задобило тјелесне повреде.
Лицу Н.Р. је издат прекршајни налог.
(БН) Фото: Илустрација

Коментари / 3
Оставите коментарМиле
14.05.2026 11:43Да је и он дао прекршајни налог полицији не би ништа погријешио, они су у служби мафије али већина ништа не разумије јер су необразовани.
ОДГОВОРИТЕСтево
14.05.2026 12:57Да имах на залост у полицији не сколовани,само заврсили курс за полицајца сто не познају Доволино љусдска права.
ОДГОВОРИТЕлео
14.05.2026 13:10Требао је такве батине добити да му висе никад не падне на памет да понови ову глупост.
ОДГОВОРИТЕ