Гужве паралисале Бањалуку, грађани огорчени (ВИДЕО)

Уочи Првог маја, у Бањалука забиљежене су знатно веће саобраћајне гужве него што је уобичајено, а бројни грађани жале се на потпуни колапс на појединим дионицама.

Република Српска 30.04.2026 | 19:59
Гужве паралисале Бањалуку, грађани огорчени (ВИДЕО)

„На транзит нек не излази ко не мора“, каже један од читаоца Гласа Српске, те иронично додаје да подржава „саобраћајну револуцију“ и да једва чека имагинарни трамвај.

Према информацијама са терена саобраћајни колапс је забиљежен и у насељима Петрићевац и Паприковац, гдје су такође формиране дуге колоне возила.

Надлежни за сада нису издали детаљније информације о узроцима појачаних гужви.

(Глас Српске) Фото: БН

Коментари / 6

Оставите коментар
Name

Дјуро

30.04.2026 20:06

Драскова саобрацајна револуција.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Јово

30.04.2026 20:07

За то вријеме градонацелник Бањалуке како це направити велику гаразу. Само сто висе аута, гузве, буке, загадјења. Колико цовјек мора бити глуп да не схвати гдје лези проблем.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Лола

30.04.2026 20:13

То се зна треба изаци пар патрола на оотереценим мјестима и регулисати брзи проток окако се крију по трњу са радарима . Ко у Рогатици рецимо кукавице стјенице и тако.

ОДГОВОРИТЕ
Name

будући предсједник

30.04.2026 20:16

Исти нам је градоначелник већ 8 година, каже превише има аута. Па ко треба тај проблем да рјешава, он или ми који имамо ауто?

ОДГОВОРИТЕ
Name

Горан

30.04.2026 20:37

Споменик од 9 метара ће то да ријеши. Можда.

ОДГОВОРИТЕ
Name

мрга

30.04.2026 21:09

Зашто ови који се потписују палцем долазе да славе социјалистички празник? Платићемо вам да не дођете овдје за празнике, само док се обилазница заврши, па да лакше кружите око града, што и треба да раде неписмени.

ОДГОВОРИТЕ