ХОЛ: Из 1 у 2 у Ротердаму, уз два комична гола!

Ден Хаг опет напада Лигу Европе! Чудан меч. . .

Фудбал 17.03.2018 | 09:15
Хаг слави Бјорна Јонсена! Норвешки голгетер вратио је Ден Хаг у трку за плеј-офом чији победник иде у квалификације за Лигу Европе, пошто је био двоструки стрелац у победи над Ексцелзиором у Ротердаму резултатом 2:1 (0:1).

Ден Хаг је до три важна бода и првог тријумфа после три кола поста стигао захваљујући великом преокрету, где је прошао чувени „кладионичарски сан“ - прелаз из кеца у двојку!

Домаћин је до вођства стигао поготком Милана Масопа у 27. минуту после одличног ударца главом, да би се у другом полувремену све окренуло. Архитекта оваквог преокрета био је управо Јонсен који је са два комична гола донео победу. У оба ударца, у 52. и 79. минуту Јонсен је имао помоћ противничке одбране, која је лопту усмеравала тако да голман домаћих Тео Цвартуд није могао да реагује како треба.

ХОЛАНДИЈА 1 - 20. КОЛО