ШПА: Леганес кренуо побједом над Алавесом!

Катаи завршио одисеју у Алавесу? Куељар већ почео да се исплаћује! Минималац Леганеса на премијери.

Фудбал 18.08.2017 | 23:32
Почело је!

Част да отворе нову сезону Примере припала је Леганесу и Алавесу. Овако по именима свакако није било за очекивати неко умирање у фудбалској лепоти, али навијачи у јужном предграђу Мадрида вечерас су имали шта да виде. Домаћин је славио са 1:0, а верујемо да вам је интересантнија информација да Александра Катаија није било ни у протоколу баскијског тима што је само подгрејало говоркања да ће се бивши офанзивац Црвене звезде преселити у Валенсију.

Леганес је тријумфовао, али је све могло да испадне другачије да Ману Гарсија није ноншалантно извео пенал у 16. минуту. Голман Иван Куељар, домаћинова аквизиција из текућег прелазног рока, већ је почела да даје резултате.

Стрелац јединог поготка био је Габријел у 24. минуту. Алавес је до краја меча погодио пречку, али је домаћа екипа била далеко офанзивнија и може се рећи заслужено освојила три бода.