ФРА: Марсеј се пробудио и то ''шестицом''!

Фудбалери Олимпика из Марсеја декласирали су екипу Троа и остварили прву победу у трећем колу француске Лиге 1.

Фудбал 24.08.2015 | 12:40

После лошег старта и промене тренера, Марсеј је остварио више него убедљиву победу на свом терену и освојио прве бодове у сезони.

Стрелац првог поготка био је Барада у 19. минуту, да би у другом полувремену домаћи тим до врха напуни мрежу Петрића.

Тек што је почело друго полувреме, Дијара је дуплирао вођство, да би у 56. минуту на семафору стајало 3:0, после поготка Батшуаија. Окампос је погодио за 4:0, да би у финишу меча коначан резултат поставили Алесандрини и Батшуаи још једним голом.

Раније током дана Лил и Бордо одиграли су без голова, док је Хамума касним голом донео тријумф Сент Ентјену у Лоријену.