Челси једва против Олимпије!

Какав деби за Челсијеве новајлије Дијега Косту и Курта Зуму! Плавци су одиграли пријатељски меч против Олимпије из Љубљане на Стожицама и славили са 2:1, а доскорашњи голгетер Атлетика и штопер Сент Етјена постигли су по гол.

Фудбал 27.07.2014 | 20:25

Мурињо је на терен извео комбинован, али прилично моћан састав који су у формацији 4-2-3-1 чинили: Делач; Азпиликуета, Кејхил, Зума, Луис; Матић, Фабрегас; Салах, Бога, Браун и Коста.

Домаћин је повео поготком Капуна у 40. минуту, што је био и резултат првог дела утакмице. У наставку, Мурињо је измешао карте, шансу је између осталих добио и Бранислав Ивановић и од тог момента Плавци као да су додали гас. За мање од десет минута Енглези су потпуно преокренули.

Прво је Дијего Коста у 56. поравнао на 1:1, да би нешто касније Зума погодио и поставио коначних 2:1.