Kup: Oly ubjedljiv, Đurđević dvostruki strijelac!

Fudbaleri Olimpijakosa savladali su Platanijas sa 2:0 u Kupu Grčke, a srpski fudbaler Uroš Đurđević bio je dvostruki strelac.  Đurđević x2! Srpski napadač odveo Olimpijakos u četvrtfinale nacionalnog kupa.

Fudbal 10.01.2018 | 18:00
Bivši igrač Partizana zatresao je mrežu u 68. minutu, da bi u drugom minutu sudijske nadoknade duplirao prednost.

Đurđević je do sada u svim takmičenjima postigao šest golova za grčki tim.

Uroš Đurđević nastavlja da pruža dobre partije u dresu Olimpijakosa! Posle gola AEL-u iz Larise, bivši napadač Partizana bio je dvostruki strelac protiv Platanijasa u osmini finala grčkog kupa i to u pobedi rezultatom - 2:0.

Olimpijakos je iz prvog susreta već nosio dva gola prednosti, ali Đurđević je rešio da zapečati sudbinu protivniku. Oba gola pala su u završnih 20 minuta utakmice, a prvi jeĐurđević postigao posle dobrog centašuta Atanasisa Andrucosa i dobre reakcije u petercu rivala.

Tačku na pobedu i prolaz u četvrtfinale Đurđević je stavio u poslednjim trenucima posle velike greške protivničke odbrane.

Prolaz u četvrtfinale već su obezbedili AEK, PAOK i Panionios.

Izvor: B92/mozzartsport