FRA: Marsej se probudio i to ''šesticom''!

Fudbaleri Olimpika iz Marseja deklasirali su ekipu Troa i ostvarili prvu pobedu u trećem kolu francuske Lige 1.

Fudbal 24.08.2015 | 12:40

Posle lošeg starta i promene trenera, Marsej je ostvario više nego ubedljivu pobedu na svom terenu i osvojio prve bodove u sezoni.

Strelac prvog pogotka bio je Barada u 19. minutu, da bi u drugom poluvremenu domaći tim do vrha napuni mrežu Petrića.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Dijara je duplirao vođstvo, da bi u 56. minutu na semaforu stajalo 3:0, posle pogotka Batšuaija. Okampos je pogodio za 4:0, da bi u finišu meča konačan rezultat postavili Alesandrini i Batšuai još jednim golom.

Ranije tokom dana Lil i Bordo odigrali su bez golova, dok je Hamuma kasnim golom doneo trijumf Sent Entjenu u Lorijenu.