LE: Sevilja i Benifka s prednošću na revanš

Fudbaleri Benfike i Sevilje sa prednošću putuju na revanš mečeve Lige Evrope, pošto su zabeležili pobede u prvim utakmicama polufinala.

Fudbal 25.04.2014 | 14:48

Na stadionu 'Ramon Sančes Pishuan' Sevilja je sa 2:0 pobedila Valensiju u španskom derbiju, dok je "finale pre finala" pripalo Benfiki, koja je rezulatom 2:1 bila bolja od Juventusa.

Pogotke za Sevilju postigli su M'Bija i Baka u prvom poluvremenu, a iako je do kraja meča bilo prilika, rezultat se nije menjao.

I u Lisabonu je viđen zanimljiv duel, a prvi pogodak viđen je već u trećem minutu, kada je Garaj iskoristio centaršut Miralema Sulejmanija.

Teves je u 73. izjednačio posle fenomenalnog solo prodora, ali je Lima desetak minuta kasnije postavio konačnih 2:1.

Revanš mečevi polufinala Lige Evrope igraju se za nedelju dana.