Mekinro: Novak ima mentalno-teniski problem!

Legenda američkog tenisa, Džon Mekinro rekao je da Đokovića muče psihički, a Endija Marija fizički poremećaji forme!

Najbolji teniser sveta izjavio je da veoma tužan zbog političke situacije u Španiji oko referenduma u Kataloniji i pozvao dve strane da mirnim putem pronađu rešenje.

0

0

ATP: Džumhur 36. reket planete!

Najbolji teniser Bosne i Hercegovine Damir Džumhur četvrtu nedjelju uzastopno bilježi najbolji plasman u karijeri na ATP listi.

0

Peking: Lajović izbacio Verdaska!

Zimonjić eliminisan! Dušan Lajović plasirao se u osminu finala ATP turnira u Pekingu.

0

Britanska teniserka preživela masakr u Las Vegasu!

Britanska teniserka Lora Robson našla se usred masakra u Las Vegasu u kojem je ubijeno više od 50, a ranjeno preko 200 ljudi.

0

WTA: Jelena ispala iz top 100 nakon 14 godina!

Nekada najbolja teniserka sveta Jelena Janković posle tačno 14 godina ispala je iz Top 100.

0

Novakov fizio: Ozbiljna povreda, treba vremena!

Ulises Badio, fizioterapeut Novaka Đokovića, otkrio je u kakvom je stanju najbolji srpski teniser koji se oporavlja od povrede lakta.

0

Gofanu titula u Šenženu, Istominu u Čengduu!

Istomin do titule skoro bez kapi znoja! Uzbekistanski teniser Denis Istomin osvojio je titulu na turniru u kineskom Čengduu. Belgijski teniser David Gofan osvojio je titulu u kineskom Šenženu, pobedvši u finalu Ukrajinca Aleksandra Dolgopolova posle tri seta, 6:4, 6:7, 6:3.

0

Filipu titula u Rimu za Top 100!

Srpski teniser Filip Krajinović pobedio je Danijela Himeno-Travera u finalu čelendžera u Rimu sa 2-0, 6:4, 6:3.

0

Voznijacki obezbedila završni turnir!

Danska teniserka Karolina Voznijacki plasirala se na završni WTA turnir u Singapuru, saopštila je WTA.

0

Karolin Garsija pokorila Vuhan!

Francuskinja nakon velike borbe u tri seta savladala Ešli Barti i pokupila nagradu od bezmalo pola miliona dolara.

0

Džumhur bez finala u Šenženu!

Prvi reket Bosne i Hercegovine Damir Džumhur poražen je u polufinalu ATP turnira u kineskom Šenženu od Aleksandra Dolgopolova rezultatom 2:0 (6:3, 6:4).

0

Toni Nadal u Sarajevu!

Toni Nadal je u trodnevnoj posjeti Sarajevu u povodu seminara za teniske trenere koji se održava u Olimpijskom komitetu BiH u kompleksu Zetra.

0

Novakov trener o nutricionistima, laktu, Ančiću...

Novi kondicioni trener Novaka Đokovića Marko Paniki pričao je za "Tenniscircus" o njegovoj saradnji sa srpskim teniserom i raznim drugim stvarima.

0

Čekala je drugu titulu i dočekala!

Nakon devet godina! Katerina Bondarenko finalu turnira u Taškentu savladala Mađaricu Baboš sa 6:4, 6:4.

0

Keš sumnja: Mari jeste povređen, Novak nije!

Bivša teniska zvezda Pet Keš smatra da Novak Đoković nije ozbiljnije povređen i dodaje da će srpskom teniseru i Endi Mariju biti teško da se vrate na tron.

0

Šenžen: Džumhur izbacio Zvereva za polufinale!

Za plasman u polufinale, Damir Džumhur, savladao je četvrtog tenisera svijeta Aleksandera Zvereva sa 2:0, po setovima 6:4, 7:5!

4

Čengdu: Nervozni Lajović zaustavljen u četvrtfinalu!

Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u polufinale turnira u kineskom Čengduu, pošto je izgubio od Japanca Juičija Sugite 6:2, 6:4.

0

Posljednja Tipsina operacija!

Srpski teniser ipak morao pod nož zbog problema sa tetivama na obe zadnje lože, povratak na teren u 2018. godini.

0

Taškent: Krunićeva ispala u 1/4-finalu

Aleksandri ni kiša nije pomogla.  Srpska teniserka poražena u četvrtfinalu turnira u Taškentu od Zvonareve.

0

Beker: Saša Zverev će naslijediti Federera i Nadala!

Doajen belog sporta za nemački Bild proriče sjajnu sudbinu za Sašu Zvereva i poredi Federara i Nadala s Ronaldom i Mesijem.

0

Džumhur ne staje - u četvrtfinalu je Šenžena!

Najbolji bh. teniser Damir Džumhur u 2. kolu ATP turnira u kineskom Šenženu savladao je Slovaka Lukaša Lacka 2:0.

1

"Fleš" Đoković: Učim da savladam sopstveni ego!

Najbolji srpski teniser Novak Đoković govorio je o svom sponzoru kompaniji "Lakost" i tom prilikom se dotakao nekih drugih tema.

0

Federer: Sve brže i brže prihvatam poraze!

Rodžer Federer istakao je da sve lakše prihvata poraze koje doživi što je jedan od ključnih faktora njegovog preporoda.

0

Šenžen: Milman lak zalogaj za Džumhura!

Prvi reket BiH uspješan na startu turnira u Kini.

0

Čengdu: Lajović ubjedljiv protiv drugog nosioca!

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u kineskom Čengduu.  Duci "niže" Špance u Kini!

0

Krunićeva u četvrtfinalu Taškenta!

Aleksandra Krunić plasirala se u četvrtfinale turnira u Taškentu pošto je u tri seta savladala Janu Čepelovu – 6:2, 1:6, 6:3.  Aleksandru ni prekid nije omeo!

0

Đoković: Nemam namjeru da prestanem da igram!

Novak Đoković oporavlja se od povrede lakta i šestomesečnu pauzu koristi na najbolji mogući način kako bi se pripremio za narednu sezonu.  Đoković: Još 10 godina. . .  Najbolji teniser Srbije vredno trenira za povratak na teren i poručuje da ćemo ga još dugo gledati.

0

Zvanično – Agasi sa Novakom i u 2018. godini

Andre Agasi biće glavni trener Novaka Đokovića i u narednoj sezoni, zvanično je potvrdio PR tim našeg tenisera.

0

G.O.A.T - nova formula, Englezi i Novak na vrhu!

Neverovatan povratak Rodžera Federera i Rafaela Nadala u 2017. godini u kojoj su osvojili po dva Grend slema, aktuelizovao je čuvenu debatu o tome ko je najveći teniser svih vremena. Čuvena G. O. A. T titula predmet je rasprave od nastanka "zlatne ere" i, kako se sada čini, sva trojica kandidata imaju pravo da kažu da su je baš oni zaslužili.

0

Taškent: Dobra forma Aleksandre Krunić!

Srpska teniserka posle finala u Gvagžuu, prošla prvo kolo turnira u Taškentu.

0

Čengdu: Lajović prošao, Troicki ispao!

Kraj za Viktora već na startu Čengdua! Viktor Troicki završio je takmičenje na startu turnira u kineskom Čengduu, pošto je u 1. kolu izgubio od Gruzijca Nikoloza Basilašvilija – 6:3, 2:6, 6:2.  Lajović se odmorio i pobedio! Srpski teniser pobedom je započeo turnir u Čengduu.

0

Istorijski dan za tenis u BiH - Džumhur na koti 40!

Najbolji teniser iz BiH Damir Džumhur, nakon osvojenog turnira u St. Peterburgu, od danas je zvanično 40. na listi najboljih svjetskih tenisera, što je za 15 mjesta bolji plasman u odnosu na prethodnu ATP listu.

1

Šokantna promjena: Jelena, nismo te prepoznali!

Nekada četvrta teniserka sveta Jelena Dokić bori se sa gojaznošću, jer je zbog problema sa štitnom žlezdom imala 120 kilograma.

1

"Novak i Endi su gledali Rafin i Rodžerov dubl"

Boris Beker, legendarni teniser i nekadašnji trener Novaka Đokovića, oduševljen je prvim izdanjem Lejver kupa u Pragu.

0

Đoković uvrstio novi turnir u raspored, ali...

Najbolji srpski teniser Novak Đoković uvrstio je novi turnir u svoj kalendar, ali nije mogao da nastupa zbog povrede lakta.

0

I Kirjos kleknuo - zbog Trampa? "Je**no ne"!

Talas protesta protiv predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa nastavljen je u NFL ligi i činilo se da će se prebaciti na teniske terene.

0

Rodžer: Mogao bih se navići na Rafu sa iste strane!

Rodžer Federer napisao je na Tviteru da bi mogao da se navikne na igranje sa Rafaelom Nadalom u dublu, ali je odbacio mogućnost trajnog partnerstva.

0

Prva titula za Džumhura!

Damir Džumhur osvojio ATP turnir u St. Peterburgu! Pobjedom nad Fonjinijem, Džumhur je došao do prve ATP titule u karijeri, što će mu donijeti ranking karijere jer ulazi među 40 najboljih tenisera svijeta.

2

Sedma "sreća" - Voznijacki konačno osvojila turnir!

Karolina Voznijacki osvojila je WTA turnir u Tokiju, prvi u 2017. u svom čak sedmom finalu ove godine.

0

Mekinro vrijeđao Rafu: Završi s tim ku****im sinom!

Legendarni američki teniser Džon Mekinro vređao je Rafaela Nadala tokom njegovog duela sa Džekom Sokom na Lejver kupu.