Fudbal

Napadaču Atletiko Madrida Antoanu Grizmanu preti kazna od četiri utakmice neigranja, javljaju španski mediji!

0

Svijete, čuvaj se - Siti pokreće Mesijevu klauzulu!

Fudbalski klub Mančester siti spreman je da plati otkupnu klauzulu za Lionela Mesija u vrednosti od 300 miliona evra.

0

0

Bambi nedostižan Partizanu, od Evrope zavisi Boaći...

Letnji prelazni rok polako ulazi u završnicu, a dva najveća srpska kluba još nisu potpuno formirala timove za sezonu koja je počela.

0

Katai se nije snašao, odlazi iz Alavesa?!

Povremeni srpski reprezentativac Aleksandar Katai napustiće redove Alavesa do kraja prelaznog roka.

0

Zar i ti sine Mbape?!

Srećna okolnost u moru ovih mučnih vesti koje liče jedna na drugu je ta što će 31. avgust relativno brzo. Do tada. . .  Još jedna tuča zbog PSŽ-ovih para: Mbape vs Rađi, ceo tim morao da promeni teren! Pukla je i Monakova svlačionica!

0

Marko Jevtović pred Mađarsku: Sad ih znamo!

Partizan putuje u Mađarsku, na revanš meč Videotonu, u utorak. Marko Jevtović veruje da crno-beli mogu do grupne faze Lige Evrope.

0

Inter mudro sačekao da se Milan istroši?!

Transferi iz Milana u Inter i obratno nisu retkost, ali se i ne događaju svaki dan.

0

Lester izbacuje homofobične navijače sa stadiona!

"Posvećeni smo kreiranju strastvene atmosfere i dobrodošlice na naš stadion, na kome svi mogu slobodno da uživaju u utakmici".

0

"Rafa, daj Mitra na teren, ili..." Ode on u Malagu!

Navijači Njukasla na društvenim mrežama traže od Rafaela Beniteza da se seti Aleksandra Mitrovića i ubaci ga u tim. Malaga zainteresovana za srpskog napadača.

0

Sparta prati Boaćija, ali i Boaći prati Spartu!

Da li je ovo nagoveštaj transfera koji bi mogao da se dogodi pre 31. avgusta? Moguće da je slučajnost, ali radi se o veoma popularnom trendu u svetu fudbala.

0

Zakazan je 155. "vječiti derbi" - ko će biti bolji?

Sa izborenim plasmanom u Ligu Evrope, ili ne, fudbaleri Crvene zvezde i Partizana neće imati vremena ni za odmor, ni za slavlje, ni za tugu - tri večeri posle utakmica sa Krasnodarom i Videotonom moraće jedni na druge.

0

Crvena zvezda mu je važnija od seksa!

Seks pred utakmicu? Mičel Donald otvoreno je govorio o ovoj večitoj nedoumici pred utakmicu Crvena zvezda - Krasnodar. Evo o čemu je pričao sa suprugom. . .

1

Video, Barselona - Betis: Start sudije za isključenje!

Nesvakidašnja scena se dogodila na utakmici između Barselone i Betisa.

0

FRA: Šou Nejmara - 6:2 sa desetoricom u polju!

Do isključenja Veratija rezultat je bio 2:1, a onda. . .

0

Povreda Ristića pred revanš Zvezda - Krasnodar!

Najbolji pojedinac prve utakmice između Krasnodara i Crvene zvezde doživeo je povredu pred put u Beograd. Pogledajte. . .

0

ŠPA: Pobjeda Barse koja se nije slavila...! Slavio i Real!

Nikome nije bilo do fudbala i slavlja sinoć u Kataloniji.  Zidanova tika-taka i Ramosovo pomračenje uma! Kapiten Reala uspeo je dva puta da zasluži isključenje u utakmici u kojoj je njegov tim imao 0:2 već od 22. minuta. Real dao gol u akciji u kojoj je razmenjeno 44 pasa, što se nije dogodilo od sezone 2005/06 u La Ligi.

0

Crvena zvezda, ipak, našla zamjenu za Jovičića!

Bivši reprezentativac Srbije postigao je dogovor sa crveno-belima i pojačaće konkurenciju u veznom redu, saznaje "Total soker".

0

BL: "Katanaćo" nije prošao na Borusija Parku!

Borusija iz Menhengladbaha je novu sezonu na Borusija Parku otvorila pobedom protiv Kelna 1:0. U prvoj utakmici današnjeg programa na Švarcvald stadionu u Frajburgu nisu viđeni golovi.

0

ITA: ''Blickrig'' Milana i Intera, Kolarov za trijumf Rome!

Kolarov prekinuo mučenje "vučice"! Roma teškom mukom slavila u Bergamu protiv Atalante, debitantskim pogotkom srpskog reprezentativca.  "Blickrig" Milana i Intera, dosta i poluvreme! Kompletirano prvo kolo nove sezone u italijanskom prvenstvu, favoriti bez greške.  Čarobnjak Adem Ljajić! Sjajan solo prodor i gol povremenog srpskog reprezentativca.

0

Nikola Kalinić u Milanu!

Dva sata pre početka prve utakmice u Seriji A, navijače "rosonera" obradovala je vest o 11. transferu ovog leta.

0

Dragiša Binić: "Pobunjenici" će biti kažnjeni!

Član IO FSS najavio kazne za klubove koji su se žalili na suđenje, pre svega zbog neprimerenih reakcija. "Ugledajte se na Krasnodar", poručio Dragiša Binić.

0

PL: Čelsiju londonski derbi, Hadersfild sjajan!

Hadersfildu prija Premijer liga! Ekipa iz Zapadnog Jokšira pobedila kod kuće Njukasl i posle dva kola ima maksimalnih šest bodova. "Svrake" i dalje na nuli.  Vembli dočekao Premijer ligu, Čelsi pobedio! U prvoj premijerligaškoj utakmici odigranoj na Vembliju, Totenhem kao domaćin poražen od Čelsija. Markos Alonso junak Čelsija.

0

PL BiH: Pobjede Radnika, Borca, Širokog i Zrinjskog!

Borac sa "kreča" do tri boda! U sklopu 5. kola Premijer lige BiH na Gradskom stadionu u Banjaluci Borac je savladao ekipu Viteza rezultatom 1:0. U preostala dva meča koja su igrana u istom terminu Široki je porazio Mladost sa 3:1, dok je Zrinjski slavio u Tuzli 2:0. Radnik u nastavku slomio otpor GOŠK-a! Nakon očajnog prvog poluvremena, u nastavku meča četiri gola u Bijeljini.

0

Prva liga RS: Zvijezda 09, Rudar i Tekstilac vode!

Banjalučki Željo i dalje bez bodova! Odigrani mečevi drugog kola Prve lige Republike Srpske.

0

Samir Nasri u Turskoj!

Za manje od 15 miliona evra! Nekadašnja zvezda Arsenala i Mančester sitija igraće zajedno sa Samjuelom Etoom, Žeremijem Menezom, Johanom Đuruom, a možda i Džekom Vilširom.

0

Nešto se dešava?!

Mesi "zapratio" Mančester siti! Engleski mediji navode da je na pomolu još jedna "transfer bomba", za rekordnih 300 miliona evra!

0

POR: Benfika i Sporting se ''iživljavali''!

Benfika se opet iživljava, Žonas nema milosti! Belenenseš pet puta vadio loptu iz mreže na Lužu.  Žezusova kombinacija - Fernandeš, Dost, Dost, Fernandeš! Kakva dva projektila, kako moćan Sporting! Bruno gađao kao navijen, Dost je nezaustavljiv, a Lavovi surovi.

0

Čempionšip: Jokanov Fulam je u krizi! Vila - konačno!

Proradio Hurihejn! Kardif i Ipsvič ne posustaju! Nove pobede za Notingem Forest i KPR.  Kome treba još Kris Vud? Lids trijumfalno započeo život bez najboljeg napadača - pobedom (2:0) protiv Sanderlenda.

0

RUS: CSKA opasno štuca! Lokosi ''šamarali'' Spartak!

Ural se specijalizovao za remije - Dinga ponovo ni na klupi! Zenit bi mogao da odmakne na već šest bodova.  Moskva ovako nešto nije videla! Preokret, crveni, sedam plus - Lokosi se vratili iz mrtvih protiv šampiona! Lokomotiva gubila sa 2:0 posle prvog poluvremena, na kraju na krilima Manuela Fernandeša stigla do trijumfa od 4:3.  Fibel i Anži „popili“ šest od Rubina! Katastrofa tima iz Mahačkale.

0

ŠPA: Preokret Atletika, Sosijedad ''okrenuo'' Seltu...

Atletiko sa desetoricom anulirao 0:2! Ekipa Đirone propustila je idealnu priliku da na debiju u Primeri pobedi jednu od najboljih ekipa u Španiji. Đirona je čudo, ali Atletiko je izbegao giljotinu u srcu Katalonije! Jorgandžije sa igračem manje stigle do boda, iako su imale dva gola zaostatka. Ne može bez frke - Baski sa kreča u 88. rastužili Vigo! Sosijedad posle preokreta savladao Seltu sa 3:2.  Baptistao sapleo Sevilju! Favorizovani domaćin bez rešenja za bunker Espanjola - 1:1 (1:1).

0

ITA: Na "Čizmi" ništa novo, Juve opet izgleda moćno!

Juventus ubedljiv na startu Serije A! Fudbaleri Juventusa pobedili su danas Kaljari na svom stadionu sa 3:0, u utakmici kojom je počela Serija A.  Nova, 116. sezona Serije A počela očekivanom pobjedom šestostrukog uzastopnog šampiona Italije Juventusa protiv Kaljarija 3:0. Miralem Pjanić asistent.  Napoli rastužio "Grad ljubavi"! Neuspješan povratak Helas Verone u Seriju A, Napolitanci odnijeli cijeli plijen sa "Bentegodija".

0

SLS: Pobjeda Bačke, "zmajevi" nisu došli do vrha! Voša uz Zvezdu!

Pobede OFK Bačke i Rada, dok su Voždovac i Spartak remizirali.  Malbašić opet za bodove "lala"! Vojvodina minimalnim rezultatom slavila u Ivanjici i sustigla vodeću Crvenu zvezdu, koja ima utakmicu manje. Remi na Banovom brdu.

0

FRA: Bordoovo čudo u Lionu! S. Etjen 3 od 3, slavi i Nica!

Jovanović odigrao 90 minuta! Ekipe Liona ispustila je dva gola prednosti u završnici meča protiv Bordoa, koji je uspeo da izvuče bod, 3:3, u trećem kolu Lige 1. Ne pomaže ni gol sa pola terena - Malkom ubio Lion! Spektakularan meč na Olimpik Parku i podela bodova - 3:3 (2:1). Ekipa Nice pobedila je Gengan sa 2:0.  Sent Etjen nastavlja da melje, konačno radost za Nicu i Ranijerija! Brajan Dabo dvostruki strelac za Zelene u pobedi nad Amijenom.

0

PL BiH: Dva penala, jedan gol, Krupi tri boda! Želji derbi sa Sarajevom!

Krupa iskoristila jedanaesterac, Čelik svoj nije - 1:0.  "Rat", kartonijada, Želji sarajevski derbi! Veliki sarajevski derbi, 112. po redu, donio je mnogo uzbuđenja, grubu igru u prvom poluvremenu, dva crvena kartona i dva penala, a nakon iscrpljujuće borbe "deset na deset", slavio je Željezničar golom Zajka Zebe.

0

PL: Tadić strijelac, Milivojević tragičar! Poraz Arsenala!

Reprezentativac Srbije Dušan Tadić postigao je gol za Sautempton u pobedi, 3:2, ovog kluba nad Vest Hemom u drugom kolu Premijer lige.  Došao u sredu - u subotu pobedio Arsenal! Ako se po jutru dan poznaje, ovo će biti još jedna sezona Arsenala u kojoj beleže promenljive rezultate iz vikenda u vikend.

0

BL: Dortmund ubjedljiv, Subotić na klupi... Puče Red Bul!

Ekipa Dortmunda pobedila je u gostima Volfsburg sa 3:0 u prvom kolu Bundeslige.  Šalke dominantno protiv Lajpciga! Ekipa Šalkea pobedila je Lajpcig na svom stadionu sa 2:0, u prvom kolu Bundeslige.  Dortmund zbrisao Vukove! Sećate li se kada je HSV bio četvrti?! Sjajan početak sezone u Bundesligi, nijedna utakmica bez golova. Ljudi, vratio se Šalke! Velikan iz Gelzenkirhena spustio Lajpcig na zemlju - 2:0 (1:0).

0

Kad "đavoli" dobiju prva dva meča u sezoni...

Nije čudo što je Žoze Murinjo upozoravao nakon odlične partije protiv Svonsija. "Nije sve u životu auto-put", dodaje on.

0

Ako dođe Donaruma, De Hea može u Real!

Mančester junajted dozvoliće Davidu de Hei da pređe u Real Madrid narednog leta, ako uspe da obezbedi dolazak golmana Milana Đanluiđija Donarume.

0

Kinezi Tevesu: Ne vraćaj se, ti si najgori stranac!

Navijači Šangaj Šenhua poručili su njihovom najskupljem igraču Karlosu Tevesu da se ne vraća iz Argentine.

2

Čempionšip: Bili Šarp oštar kao mač! Posječen i Barnsli!

Šefild junajted stigao do druge pobede u sezoni.

0

PL: Kakav početak sezone za Junajted - 8:0!

Protivnici nisu bili iz redova "elitnih", ali Junajted nakon dva kola ima šest bodova i gol-razliku 8:0, dok je prošle sezone u ovo vreme "štucao" protiv istih rivala.  MOĆ! Tri puta za četiri minuta - Mančester kao nekad! Junajted opet efikasan i opet bez primljenog gola, na Libertiju nastradao Svonsi - 4:0.