Fudbal

SLS: Marin ''spasao'' Zvezdu u 97'!

Marin u poslednjoj sekundi doneo pobedu Zvezdi u Kruševcu! Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Napredak u Kruševcu sa 1:0, u meču 11. kola Linglong Superlige Srbije.  Maestro Marin u poslednjem sekundu! Zvezda promašila sve, pa i nepostojeći penal, ali ima svog malog genija! Slomljena srca Kruševljana koji su se odlično branili od prvog do poslednjeg sekund i nisu se odbranili.

1

ŠPA: ''Nula'' Valjadolida i Atletika!

Valjadolid promašio penal protiv Atletika, Jogandžije blede! Samo 0:0.

0

0

BL: Veghorst "pogurao" Volfsburg ka 2. mjestu!

U pretposljednjoj utakmici sedmog kola Bundeslige, Volfsburg je rezultatom 1:0 savladao Union Berlin i pauzu će provesti kao drugoplasirani. . .  Vuk ujedao i u Nemačkoj: Leteći Holanđanin i Vofzburg na drugom mestu! Minimalni trijumf u gradu Folksvagena.

0

RUS: Rostov očitao lekciju Armejcima!

Za povratak na čelo tabele. . .

0

TUR: Penal pogurao Bešiktaš protiv lidera!

Jilmazu gol i asistencija! Crno-beli iz Istanbula slavili su s 2:0 nad Alanjom.

0

ITA: Miha "tukao" bolest, ali nije Sergejev Lacio!

Srpski stručnjak Siniša Mihajlović vratio se na klupu Bolonje poslije 41 dana bitke sa leukemijom, a njegov tim je remizirao sa Laciom (2:2) na 110. rođendan kluba.  Atalanta u Evropi mala maca, u Italiji strah i trepet; Mihi bod protiv Lacija, Romi VAR oteo trijumf u 90. minutu.  U Rimu se igralo čak 100 minuta, ali Vučica nije uspela da slavi. . .

0

PL: Očajni Siti ponovo srušen!

Blickrig Vulvsa za pobedu na Etihadu! Fudbaleri Mančester sitija ponovo su odigrali izuzetno loše i ostali bez bodova protiv Vulverhemptona, u osmom kolu Premijer lige.  Javite navijačima Liverpula: Traore uništio Siti u sred Mančestera! Igrač koji je na 72 utakmice u Premijer ligi postigao jedan, danas je dao dva gola na "Etihadu" iz dva sprinta, dva bega i dva šuta.  Nema Kevina, nema ni bodova: Dva ugriza Adame Traorea za radost u Liverpulu, Građani na -8! Gvardiolin šampionski tim u velikim problemima posle poraza na svom terenu od Vulvsa - 0:2!

0

BEL: Brižov šampionski poker!

Novi trimjumf sjajnog tima Pola Klemona u prvenstvu i to protiv Genta - 4:0.

0

Nevolje u raju: Mesi i Grizman u "zategnutom" odnosu!

Ekipa Barselone ne beleži rezultate na očekivanom nivou ove sezone, a potencijalni uzrok toga možda je otkrio francuski "Le10 Sport".

0

Siniša dočekan ovacijama navijača Bolonje i Lacija. . .  Emotivne scene na stadionu "Renato Dal'Ara". Mihajlović se pojavio, a onda su počele ovacije navijača Bolonje i Lacija.

0

ŠPA: Majorka prekinula seriju poraza!

I slavila u "derbiju začelja"! Prvi meč nedeljnog programa Primere završen je pobedom domaćina, čiji igrači su jednostavno bili spretniji od Espanjolovih.  Stari je lisac Jago Aspas, uvek bude gde (Selti) treba! Ikona kluba sa "Balaidosa" šunjala se po šesnaestercu i čist promašaj pretvorio u asistenciju Mine i prvenac u sezoni za vredna tri boda i kraj crne serije.

0

Cvajta: Bohum konačno pobijedio, miroljubivo u Nirnbergu!

Svi timovi u Cvajti danas su postigli bar po gol.

0

BL: Rafalna paljba "koltova" za vrh Bundeslige!

U prvih 13 minuta Borusija je riješila pitanje pobjednika protiv Augzburga (5:1) i preuzela lidersku poziciju na tabeli njemačkog šampionata.  Menš kao u transu! Gleda sa vrha Bundeslige posle 34 godine, sledeći je derbi u Dortmundu! Alesan Plea najzaslužniji za trijumf nad Augzburgom – 5:1!

0

Mirta je prva zvijezda Poljuda!

Atraktivna voditeljka HRT-a i ovaj put obradovala svoje fanove.

1

ITA: Milenkovićev "skok" za treću pobjedu Fiorentine!

Tim iz Firence je zabilježio treću uzastopnu pobjedu i skočio na šestu poziciju na tabeli Serije A. Strijelac Nikola Milenković.  Bleki Milenković pogodio za pobedu, eksplodirao stadion! U prenosu umalo nije "pukao" zvuk od siline radovanja na Artemio Frankiju - 1:0.

0

HOL: Da su do sutra igrali, ne bi mogli da im primirišu!

Očaravajući Ajaks, Zijeh spakovao još dve asistencije! Huntelar i Neres za pobedu nad Den Hagom.  Šamar Fajenordu! Sitard odigrao fantastičan meč pred svojim navijačima - 4:2!

0

Liverpul u lovu na stari rekord Totenhema...

Ekipa Liverpula odlično je otvorila novu sezonu u Premijer ligi i ima maksimalan učinak nakon osam utakmica, a lovi slavni rekord od 11 uzastopnih pobjeda koje je Totenhem ostvario prije skoro 60 godina.

0

Savo opet vodi Partizan na mini pripreme u etno-selo!

Crno-beli se vraćaju u Etno selo Stanišić.

0

Ipak Zvezda na Kosovo stiže!

U sredu protiv Trepče u Mitrovici.  Kup utakmica Trepča - Crvena zvezda definitivno u Kosovskoj Mitrovici! Duel šesnaestine finala Kupa Srbije zakazan je za sredu u 14 časova.

0

RUS: Banetov 10. gol za laganu pobjedu Zenita!

Sardar Azmun „kida“ u dresu tima iz Sankt Peterburga.  Lokomotiva škripala u krivini, ali zadržala prvu poziciju! Penal Mirančuka rešio utakmicu - 2:1.

0

ITA: Totalni rat! Inter - Juventus...

Čeka nas spektakularan dvoboj timova koji su, uz Napoli, glavni kandidati za titulu. Duel najljućih rivala u Italiji, Antonio Konte protiv svog bivšeg kluba u kojem (je) ima(o) status legende, Bepe Marota na Fabija Paratićija. . .

0

Zvezda u Kruševcu: Nema Borjana, Kanjasa, Gobeljića...

Vulić nagrađen mestom startera, Boaći u špicu. . .  Napredak se nada iznenađenju!

0

Pismo: Imali smo akciju 5 minuta za spas srpskog fudbala...

. . . a sad 8 stranaca za spas srpskog fudbala! Potpredsednik Fudbalskog kluba Partizan Vladimir Vuletić objavio je saopštenje u kojem se osvrće na brojne teme koje su interesantne srpskom fudbalu. . .

1

SLS: Prvi poraz TSC-a, sa penala, Čuka dijeli 1. mjesto!

Čuka 6/6 na Brdu, sa Vošom na čelu pred derbi! Stefan Mihajlović stigao Bojana Matića.  Rad i Proleter remizirali. Ndiaje odveo Čukarički na deobu prvog mesta! Posle 11 utakmica, debitant iz Bačke Topole doživeo prvi poraz i pao na treće mesto.

0

FRA: Ikardijev "francuski prvenac"!

PSŽ lako protiv drugoplasiranog! Parižani bez mnogo muke savladali Anže. Sjajna partija Pabla Sarabije.  Nant se ne šali, Monako opet posrće, a imamo i najbrži gol sezone u Francuskoj.  Zanimljivi rezultati u večernjem programu Lige 1. . .

0

Čempionšip: Vest Brom je novi lider!

Sudijska greška saplela Lids na Denu. . .  U ovom trenutku, situacija na vrhu tabele je potpuno zamršena, s obzirom da je razlika između prvoplasiranog i devetog na tabeli svega tri boda.

0

ITA: Milan okrenuo Đenovu!

VAR i Rejna čuvaju Đampaola! Đenova iskoristila veliki kiks golmana "rosonera" Pepea Rejne i povela, ali su gosti u nastavku preokrenuli i prekinuli seriju od tri uzastopna poraza u Seriji A.  Spalova pobeda zlata vredna i to sa crvenim kartonom! Parma je došla osokoljena dobrim igrama, ali je dobila hladan tuš!

0

Zvijezda 09 ostala i bez drugog trenera ove sezone!

Nakon poraza od ekipe Tuzle siti, trener Zvijezde 09 Slavoljub Bubanja podnio je ostavku na mjesto šefa stručnog štaba kluba iz etno-sela Stanišići.

0

TUR: Tri penala hoću ja...!

Jevtović daje i promašuje! Konja do nogu potukla Kasimpašu – 4:1.  Galata ne ume da pobedi! Treći vezani remi ekipe Fatiha Terima.

0

Partizan tužio Terzića i Mrkelu!

Disciplinska prijava iz Humske.

0

ŠPA: Granada srušila Barselonu, ali ne i Real!

Nije derbi, a jeste! Odlična utakmica na "Santjago Bernabeu"! Gosti uspeli da unesu neizvesnost posle 3:0, ali ne i da izbegnu poraz.  Bernabeu slavio, pa ponovo drhtao: Azar ga dao posle 205 minuta, bomba Modrića! Kraljevski klub na kraju slavio sa 4:2.  Maksi Gomez gura Valensiju ka vrhu, reflektori ohladili Alaves.  Baski imali svoja tri minuta, ali ih nisu iskoristili.

0

PL: Liverpul i bolji i srećniji od Lestera!

Lester penalom "poklonio" pobedu! Tim Brendana Rodžersa nesrećno je ispustio remi, pa "redsi" ostaju u vrhu, tuguje i Mančester siti.  Ovaj je Liverpul zreo za titulu! Penal u 95. srušio drski Lester i otvorio pakleni mesec, modrićevska partija Džejmsa Milnera.  Na kraju 2:1 na Enfildu.  Malo penal, malo VAR: Kristal Palas je u zoni Lige šampiona! Pao je Vest Hem – 2:1.

0

BL: Bajern prvi put izgubio od "stare mušterije"!

Po prvi put u istoriji, Bajern je izgubio od Hofenhajma u Minhenu - 1:2 (0:0). Dortmund osvojio bod u Frajburgu (2:2).  Šalke u 91. minutu ispustio vrh Bundeslige! Fudbaleri Šalkea su propustili priliku da poslije mnogo godina preuzmu lidersku poziciju na tabeli šampionata Njemačke!

0

Slučaj Van La Para: Rano je donosimo zaključke!

“Biću strpljiv sa njim“, dodaje trener Crvenu zvezde.

0

Cvajta: Hamburger preuzeo vrh!

Rutinska pobeda Dinosaurusa nad Grojterom za izlazak na prvo mesto - 2:0.

0

Bio bih spreman da umrem za Kontea!

Zavidim Stankoviću…! Nikolo Barela je vrlo naoštren pred derbi s Juventusom. . .

0

Pavlović: Mnogo volim Savu, ujedinio nas je!

Idemo na prvo mesto u grupi Lige Evrope, poručuje Strahinja.

0

PL BiH: Pobjeda Radnika, remi u derbiju! I još...

"Nula" u Mostaru, Tuzla siti opet na vrhu! Derbi bez golova odigrali su Zrinjski i Sarajevo, Tuzla siti siguran za povratak na prvo mjesto, Radnik je nakon isrcpne borbe došao do pobjede nad Slobodom, a Čelik je nadigrao Široki Brijeg na "Bilinom polju".

0

Prva liga RS: Novi trijumfi Krupe i Rudara!

Gosti upisali tri pobjede – sve tri rezultatom 0:1. Jedini domaćin koji je danas slavio bila je Slavija.

0

Milošević spušta euforiju...

Ne smemo da mislimo da smo veliki i moćni! Trener Partizana ne dozvoljava opuštanje posle serije dobrih rezultata.