Fudbal

ŠPA: Valjadolid korak napred, Đirona korak nazad!

Fudbaleri Valjdaolida savladali su Đironu sa 1:0 u 34. kolu španske Primere i napravili krupan korak ka opstanku u ligi, dok je Đirona u nezavidnoj poziciji.  Barsa sasvim blizu titule! Alenja i Suarez za pobedu nad Alavesom u gostima. . .  Još samo tri: Alenja načeo, Suarez dokrajčio Alaves, titula teoretski već u sredu! Zavisi od Atletika. . .

0

Momčić je zapalio Evropu, ovako stoje stvari trenutno…

Žoao Feliks zaludeo najbogatije evropske klubove!

0

0

HOL: Ajaks – rekordnih 160 golova!

Tadić – dva gola i asistencija! Ovaj tim je stvoren da piše istoriju! Srbin i četa iz Amsterdama nastavljaju da pomeraju granice!

0

PL: Eriksen je heroj Totenhema!

Fudbaleri Totenhema pobedili su Brajton sa 1:0 golom Kristijana Eriksena u samom finišu utakmice.  Eriksen rešio Totenhem drame za Ligu šampiona.  Golom Danca "pecvi" pred kraj meča stigli do tri boda protiv Barnlija. Sautemton postigao gol posle 10 sekundi, a onda ga primio u 90. minutu.  Fudbal je pobedio, Brajton je izgubio! Eriksen izvukao Pevce iz pat pozicije, Liga šampiona na dohvat ruke! Dvosmisleno, ali tako je. . .

0

Red Bul Lajpcig u finalu kupa Njemačke!

Fudbaleri Lajpciga savladali su Hamburg u polufinalnom duelu kupa Nemačke sa 3:1 i čekaju boljeg iz duela Verder Bremen – Bajern Minhen.  Spektakl u Hamburgu, Lajpcig slavi prvo finale! Sjajna utakmica pred prepunim tribinama "Folksparkstadionu" u Hamburgu okončana pobjedom bundesligaša RB Lajpciga, koji se trijumfom protiv domaćeg HSV-a 3:1 plasirao u finale Kupa Njemačke.  Hamburger hrabro poginuo, Lajpcig je tim koji može da napadne trofej.  Sastav Hanesa Volfa pružio dobar otpor kvalitetnijem protivniku, ali nije mogao do velikog iznenađenja - 1:3.

0

ŠPA: Uskliknimo s ljubavlju, Čimiju Avili!

Velika pobeda Ueske, san o opstanku i dalje živ! Fudbaleri Ueske savladali su Eibar na svom terenu sa 2:0 u 34. kolu španske LaLige i tako ostali u trci za opstanak u elitnom španskom takmičenju.  Volej sezone zapalio Uesku, ako posle ovoga i ispadnu – vredelo je! Da ne pominjemu da je i Enrik Galjego samo tri minuta ranije postigao čaroban gol.

0

Bajern hoće mladog Italijana!

Prvak Nemačke navodno je već poslao "masnu" ponudu za krilnog napadača Fiorentine.  Juve nudi dvojicu igrača i 40. 000. 000 evra za Kjezu! Ali bi Bajern mogao da uleti sa 70. 000. 000 evra!

0

Bobić: Želimo da Jović ostane, ali...

Sportski direktor Ajntrahta kaže da je realno da reprezentativac Srbije ovog leta pređe u veći klub, ali da još ništa nije sigurno.

0

Zdjelar o derbiju: Svi će da gledaju tu utakmicu!

Neće valjda sudije da se brukaju kao u Nišu! Vezista Partizana po običaju bez dlake na jeziku.

0

Real želi da proda Kurtou!

Klub je nezadovoljan učinkom Belgijanca, piše Libertad.

0

Marin i Ivanić: Poraz pred derbi je prava stvar!

Ofanzivni "vezisti" Crvene zvezde veruju da će u četvrtak prikazati dobar fudbal i pobediti Partizan.

0

Trener Željezničara Amar Osim dobro se zabavljao i đuskao na "užičko kolo" pred početak konferencije za štampu povodom utakmice sa Širokim Brijegom u derbiju 28. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

0

"Bambi" jedva čeka derbi!

Da ne ostavimo prostor sudiji! "Dajemo sve od sebe kada je najpotrebnije. Verujem u to i pred derbi".

0

Nezamislivo, ali... Liverpul će navijati za Junajted!

Mančesterski derbi biće jedna od poslednjih realnih prilika da ekipa Pepa Gvardiole ispusti važne bodove i "dozvoli" Salahu i drugovima da osvoje titulu.

0

Bejl sam protiv svih: Ne idem nigdje!

"Sosiosi" glasno i jasno, predsednik preko menadžera, trener između redova, daju Velšaninu dovoljno razloga da prepozna koliko je nepoželjan, ali odlučio je da ne ode bez borbe.

0

Fudbaleri Atalante zanemeli su kada su u sitne sate doputovali kući iz Napulja.

0

Ovaj snimak popravlja raspoloženje navijačima Čelsija ovog utorka.

0

Savo: Luka Jović posjeduje čulo za davanje golova!

„Za nekoliko godina Jović će biti jedan od najboljih napadača sveta“, uverava trener Partizana.

3

Zvezda bez Boaćija u derbiju!

Sve oči u Milana Pavkova!

0

Šteta: Teška povreda Čelsijevog tinejdžera!

Sarijev "džoker" u prolećnom delu sezone doživeo je jednu od najtežih povreda u sportu.

0

Uskršnjim jajima protiv mečeva ponedjeljkom!

Navijači Volfsburga su bacanjem uskršnjih jaja na teren "Folskvagen Arene" izrazili nezadovoljstvo zbog igranja utakmica ponedjeljkom u Bundesligi.

0

Počinje "čerupanje" Ajaksa!

De Jong je već otišao, De Liht bi mogao sa njim, Tadić se vratio na tržište igrača, a bogatim klubovima interesantni su i ostali Ten Hagovi starteri.

0

POR: Cio svijet gleda u Feliksa, a on je baš tad najbolji!

Mladi as Benfike najzaslužniji za pobedu nad Maritimom.

0

PL: Kao da niko od Engleza neće u Ligu šampiona!

Barnli pomogao Junajtedu i Arsenalu! Fudbaleri Čelsija odigrali su nerešeno na svom stadionu protiv Barnlija, 2:2 u 35. kolu engleske Premier lige.  Četiri gola za 24 minuta, a onda ataci Čelsija koji nisu zavšeni pogocima.  Iguain skoro kao Bergkamp: Čelsi ništa nije dobio.  Na kraju samo 2:2 na Stamfordu protiv Barnlija.

0

BL: Ajntraht se kocka s Ligom šampiona!

Ostao bez pobede u 90. minutu! Volfzburg se spasao u zadnji čas. . .  Kostić nehotice asistirao za bod u Volfsburgu.  Srpski reprezentativac Filip Kostić nehotičnom asistencijom Džonatanu De Guzmanu osigurao vođstvo Ajntrahta, ali je u 90. minutu Džon Bruks pogodio za izjednačenje Volfsburga (1:1) u posljednjem meču 30. kola Bundeslige.

0

TUR: Majstor fudbala – Burak Jilmaz!

Crno-beli na kraju dobili na gostovanju Sivasu – 2:1.

0

ITA: Atalanta preko Napolija prema LŠ!

Iz 1 u 2 u Napulju – veliki korak Atalante u borbi za LŠ.  Fudbaleri Atalante pobedili su Napoli 2:1 posle velikog preokreta na San Paolu u poslednjem meču 33. kola Serije A.  Fer-plej potez i pogodak Mertensa obilježili prvo poluvrijeme u Napulju, ali Atalanta je u nastavku golom Zapate i Pašalića stigla do potpunog preokreta i četvrtog mjesta na tabeli.  Zapata se osvetio Napulju, neka se Liga šampiona zaigra u Bergamu! Boginja provincije slavila na San Paolu i izjednačila se sa četvrtoplasiranim Milanom - 2:1.

0

Taj ludi, ludi Leonardo: Četiri komada u LŠ!

Bivši as Partizana postigao sve golove za svoj tim!

0

Pogba kao Matić: Ovo je bilo sramotno!

Vezni fudbaleri Junajteda samokritični nakon užasne partije protiv Evertona, a već u sredu u gradskom derbiju mogu da se iskupe. . .

0

Zidan ima budžet 450 miliona evra!

Biće i veći ako proda Bejla! Zinedin Zidan imaće budžet od najmanje 450 miliona evra za transfere Real Madrida predstojećeg leta.

0

Čempionšip: Norič će morati da čeka još malo!

Šefild kao maljem! Derbi u finišu do velikih bodova – 2:0.

0

PAOK-are slavile cijelu noć!

Suspendovani vlasnik: Nek znaju oni u Atini. . . ! Desetine hiljada navijača PAOK u Solunu su cele noći i dana proslavljali su šampionsku titulu, prvu posle 34 godine u grčkoj fudbalskoj ligi.

0

Navijači Intera o Ikardiju: Mali čovječe...!

Pristalice "nerazura" najviše bi volele da nekadašnji kapiten Intera Mauro Ikardi napusti "Meacu" ovog leta.

0

Sjećate li se Vagnera Lava? I u 35. donosi titule!

Godine su samo broj za brazilskog asa!

0

Veliki je čovjek Rahim Sterling!

Sjajni napadač Mančester sitija odlučio je da pomogne porodicu tragično preminulog mladog fudbalera Kristal Palasa.

0

HOL: Tvente se vratio u elitu!

Slavlje u Enshedeu. . .

0

BEL: Briž predao šampionsku krunu!

Tim Ivana Leka igrao bez golova u Antverpenu, pa sada za Genkom zaostaje velikih šest bodova!

0

Debata u Engleskoj...

Da li je ovo najzanimljivija šampionska trka u istoriji Premijer lige? I nekoliko podataka u prilog takvoj tezi. . .

0

Riječi Fredija Bobića: Želimo da Luka ostane!

Ali poziv velikana nas ostavlja bez šansi. . .  ”Adi Hiter je u Luki pronašao pravu žicu. Sećam se kada ga je gledao prvi put, samo je rekao: ‘Čoveče, kakav napadač’. Luka napreduje još više jer igra fudbal kakav najviše voli”.