Partizan poražen od Čukaričkog

Fudbaleri Partizana poraženi su od Čukaričkog 2:1 (1:0) u derbiju 14. kola Superlige Srbije.

Fudbal 30.10.2019 | 17:41
Savo Milošević otpočeo je duel sa Brđanima veoma ofanzivno, što mu se od početka meča nije isplatilo. Asano i Suma su bili indisponirani. Domaći su kontrolisali veći deo prvog poluvremena.

U 16. minutu stigla je nagrada za dobru igru. Poslije kornera koji je izveo Docić, Šapić se odlično snašao na prvoj stativi i matirao Stojkovića koji ništa nije mogao da učini.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo promene rezultata, iako je bilo šansi za to, ali su prisebni Stojković na jednoj i Petrović na drugoj strani sačuvali svoje mreže.

Poslije 10-ak minuta u nastavku kolosalnu priliku propustio je Čukarički. Loši potezi Sume otvorili su kontru za domaće, Kovač je imao idealnu priliku, ali je Vladimir Stojković izvukao svoj tim sjajnom odbranom.

Partizan je preko Ivanovića stigao do izjednačenja u 70.minutu.

Do kraja duela obe ekipe su napadale u serijama. Crno-beli su imali više prilika, ali nijednu nisu iskoristili.

Kako to obično biva kazna je usledila u 90. minutu. Kontru su istrčali domaći. Dvojac Ćirković-Stojoanović bio je brži od defanzivaca Partizana, a gol je postigao Stojanović.