RUS: Bod kojim ni Dinamo ni Krasnodar neće biti zadovoljni!

U Moskvi remi - 1:1.

Fudbal 21.10.2019 | 09:16
Krasnodar je očekivao tri boda kako bi zadržao korak za vodećim ekipama na vrhu tabele ruske Premijer lige, Dinamo je tražio tri boda kako bi pobegao iz crvene zone, a na kraju to nije uspeo nijedan od dva tima. I jedni i drugi su dobili po bod posle remija - 1:1 (1:1).

Dinamo nije mogao bolje da započne utakmicu jer je već u 3. minutu poveo preko Morozova. Rauh ga je proigrao sa leve strane, čovek je ostao sam poput duha i odmah je imao šansu da probuši golmana Krasnodara. To Morozov nije propustio tu priliku.

Krasnodar je bio favorit na ovom duelu, i jeste igrao bolje tokom većeg dela meča, imao je veći posed lopte i to mu se isplatilo u 35. minutu utakmice.

Bio je to korner sa leve strane, centrirao je Stotski levicom, a Martinovič je odlično skočio i glavom pogodio mrežu Dinama za 1:1.

Ne može Krasnodar da bude zadovoljan što je osvojio samo bod, imao je dovoljno vremena da dobije utakmicu, da se popenje na vrh tabele, ali to Krasnodar nije učinio.

I zbog toga će žaliti. Kao i Dinamo koji je vodio, ali na kraju nije uspeo do tri boda.

RUSIJA 1 - 13. KOLO