RUS: Rostov očitao lekciju Armejcima!

Za povratak na čelo tabele. . .

Fudbal 06.10.2019 | 18:45
Moskovski CSKA doživeo je jedan od onih dana kada vam ništa ne polazi od ruke... Ni veći posed lopte, ni više udaraca ka golu, ni mnogo bolje šanse (ne računajući golove), ništa od toga nije bilo dovoljno Armejcima da sruše vrlo dobri Rostov. Ili bolje reći - sve to nije bilo dovoljno ni za bod. Lider je neočekivano slavio usred Moskve (3:1) i pokazao da njegov plasman u vrhu tabele nije nikakva slučajnost.

Rezultatski, CSKA je u potpunosti nadigran. Koren Bajramjan odigrao je meč sezone. Levo krilo Rostova prvo je sjajno reagovao posle centaršuta iz kornera za 0:1, da bi u finišu prvog poluvremena divno izradio odbranu CSKA i poslao projektil u mrežu Igora Akinfejeva sa oko 16, 17 metara.

Rostov je gotovo ponizio Armejce u 61. minutu. Tada je Eldor Šomurodov pogodio za neverovatnih 0:3. A Bajramjan je posle dva lepa gola uspisao i asistenciju...

Bilo je jasno da CSKA u finišu ne može ništa nego da ublaži katastrofu. I to se dogodilo u sudijskoj nadoknadi, golom sa penala Nikole Vlašića.