BEL: Anderleht ponovo kiksnuo!

Gubio, stigao i na kraju - izgubio (1:2).

Fudbal 16.09.2019 | 08:00
Užasno loša sezona Anderlehta sada je postala još gora. U gostima mu je bio Antverpen koji je uspeo da izađe kao pobednik sa ovog duela i da ga dobije s 2:1. U gostima. Protiv Kraljevskog kluba. Košmar Anderlehta se nastavlja...

Ovaj tim je u poslednja četiri meča vezao tri poraza i pobedu, pa sada zauzima tek 13. poziciju! Sa druge strane, Antverpen je jedno od pozitivnijih iznenađenja ove sezone i sada ovaj tim zauzima treću poziciju.

Da će gosti do tri boda moglo je da se vidi već u 49. minutu kada je Refaelov doveo goste u prednost. Anderleht je dobro odgovorio, postigao je gol preko Nasera Šadlija, a na kraju je Mijoši postavio konačan rezultat u 87. minutu za pobedu Antverpena.

Antverpen posle ovog meča ima tri pobede i dva poraza na poslednjih pet utakmica i sada ukupno ima 12 bodova što je dovoljno za treću poziciju, odmah iza Klub Briža i Standarda iz Liježa.

Kada je Anderleht u pitanju, tu će morati pod hitno nešto da se menja jer ovom timu nikako ništa ne polazi za rukom.

Dodajmo i da je na ovom meču za tim iz Brisela igrao i Luka Adžić koji je izašao iz igre u 55. minutu.

BELGIJA 1 - 7. kolo