Čempionšip: Šta se događa sa Hadersfildom?!

Lids proradio u finišu! Pobede gostiju u Čempionšipu. . .

Fudbal 15.09.2019 | 15:58
Prošle sezone Lids nije izdržao, ali deluje da je tim Marsela Bijelse sada na dobrom putu. Drže Paunovi prvu poziciju na tabeli sa 16 bodova posle sedam utakmica. Poslednje bodove Lids je upisao na gostovanju Barnsliju - 0:2 (0:0).

Rezultat je svakako ubedljiviji od opšteg utiska. Lids se mučio bukvalno ceo meč. Sve do 84. minuta delovalo je da neće uspeti do tri boda, ali je onda muke prekratio Nketija.

Pao je Lidsu kamen sa srca pa je onda mogao i lakše da nastavi da igra. Usledio je u 89. minutu i penal za Paunove, Klih ga je iskoristio i Lids je nastavio svoj uspešan niz.

Od poslednjih pet utakmica, Lids je dobio četiri i tako je nastavio putem koji vodi ka Premijer ligi.

Sa druge strane, koliko god Lids igrao dobro, toliko Hadersfild igra slabo. Očajno? Šta se događa ovom timu?

Danas mu je gostovao Šefild Junajted i rešio meč sa laganih 0:2 (0:1). Već u 10. minutu Flečer je doveo Šefild u prednost, a onda je i Vinal u 72. postavio konačan rezultat.

Hadersfild posle sedam utakmica ima šest poraza i jedan remi. Imajte to u vidu...

ENGLESKA 2 - 7. KOLA