Sunovrat lidera u Čempionšipu!

Bristol pobednik dana! Svonsi i Čarlton poraženi i to uprkos činjenici što su igrali na svom terenu.

Fudbal 14.09.2019 | 22:10
Danas nije bio dan liderima u Čempionšipu i to možemo slobodno da kažemo jer su i prvoplasirani i drugoplasirani tim na tabeli poraženi i to na svom terenu. Čarlton je dočekao Birmingem i poražen je s 0:1, dok je i Svonsi istim rezultatom od Notingema - 0:1.

Očekivalo se da Svonsi kao lider prvenstva i tim koji je u šest utakmica imao pet pobeda i remi dođe do trijumfa, ali ga je Notingem iznenadio i uspeo je da slavi u gostima.

Jedini gol na meču postigao je Semedo 85. minutu utakmice i na kraju se ispostavilo da je Notingem uspeo da izvuče sva tri boda ovim pogotkom pri samom kraju utakmice.

U potpuno istoj situaciji kao i Svonsi bio je i Čarlton, ali je prošao isto kao i prvi konkurent. Ni do boda nije stigao. Birmingem je odigao mudro i Belingem je golom u 52. minutu stigao do sva tri boda.

Zato je Bristol Siti izrastao u pobednika dana jer je stigao do tri boda na gostovanju Stouku. Potersi su poveli golom u 4. minutu, ali je Dijediju prvo izjednačio, a onda je i Edvards autogolom pomogao Bristolu da smanji razliku u odnosu na Svonsi i da se izjednači sa Čarltonom.

ENGLESKA 2 - 7. KOLO