RUS: Spartak opet krenuo nizbrdo!

Ural ga je savladao i to u gostima s 1:2.

Fudbal 15.09.2019 | 08:00
Ne ide ove godine Spartaku nikako, pa čak i kada je počeo da igra bolje i kada je dobio tri meča zaredom, sada je ponovo krenuo nizbrdo. U Moskvi je gostovao tim Urala i uspeo je posle preokreta da dođe do sva tri boda. Verovatno ni igrači Urala nisu očekivali da mogu ovako nešto da učine - 1:2 (1:0).

Sve je počelo nekako očekivano. Spartak je došao u prednost u 12. minutu kada je pogodio Gigot na asistenciju Bakaeva i očekivalo se da Spartak tako i nastavi.

I na poluvreme se otišlo sa prednošću domaćina sa 1:0, ali je u drugih 45 minuta usledio preokret. Koji je malo ko očekivao...

Da bi Ural mogao do iznenađenja najavljeno je već u 47. minutu kada je Iljin lepo iskoristio šansu u kojoj se našao i jakim udarcem probušio golmana Spartaka.

Tu kao da se Spartak malo poljuljao, Ural dobio krila.

Gosti su do sva tri boda stigli posle fenomenalnog pogotka El Kabira praktično iz mrtvog ugla, a tom prilikom je kiks napravio golman Maksimenko.