Ovo su imena protiv kojih će Zvezda igrati u LŠ...

UEFA objavila spiskove licenciranih igrača svih klubova koji će ove sezone igrati grupnu fazu najjačeg klupskog takmičenja.

  • Sport
  • Fudbal


Rok za prijavu fudbalera koji će ove sezone igrati u grupnoj fazi Lige šampiona je istekao. Klubovi su poslali svoje liste igrača, među njima i Crvena zvezda, a evo i onih protiv kojih će crveno-beli voditi borbe u svojoj Grupi B.

BAJERN MINHEN

golmani:Manuel Nojer (Nemačka), Sven Ulrih (Nemačka), Kristijan Fruktl(Nemačka),

odbrana: Ron-Torben Hofman(Nemačka), Niklas Sule (Nemačka), Benžamin Pavar (Francuska), Žerom Boateng (Nemačka), Lukas Ernandez(Francuska), David Alaba (Austrija), Lars Lukas Mai (Nemačka), 

vezni red: Tijago Alkantara (Španija), Havi Martinez (Španija), Mikael Kjuizans(Francuska), Leon Gorecka (Nemačka), Alfonso Dejvis (Kanada), Korentin Tolizo(Francuska), Sarprit Singh (Novi Zeland), Džošua Kimih (Nemačka), Oliver Batista Majer (Nemačka), Džošua Zirkze (Holandija), Daniels Ontužans (Letonija), 

napad: Robert Levandovski (Poljska), Filipe Kutinjo (Brazil), Ivan Perišić(Hrvatska), Jan-Fite Arp (Nemačka), Serž Gnabri (Nemačka), Tomas Miler(Nemačka), Kingsli Koman (Francuz).

Trener: Niko Kovač (Hrvatska).

TOTENHEM

golmani: Igo Loris (Francuska), Paulo Gazaniđa (Argentina), 

odbrana: Deni Rouz (Engleska), Jan Vertongen (Belgija), Dejvinson Sančez(Kolumbija), Erik Dajer (Engleska), Kajl Voker-Piters (Engleska), Serž Orije (Obala Slonovače), Ben Dejvis (Vels), 

vezni red: Hjun-Min Son (Južna Koreja), Heri Vinks (Engleska), Erik Lamela(Argentina), Viktor Vanjama (Kenija), Musa Sisoko (Francuska), Đovani Lo Selso(Argentina), Rajan Sesenjon (Engleska), Dele Ali (Engleska), Kristijan Eriksen(Danska), Lukas Mura (Brazil), Tangi Ndombele (Francuska), 

napad: Hari Kejn (Engleska), Troj Perot (Republika Irska).

Trener: Maurisio Poketino (Argentina). 

OLIMPIJAKOS

golmani: Žoze Sa (Portugal), Bobi Alen(Francuska), Ilijas Karargiris (Grčka),

odbrana:Ruben Semedo (Portugal), Omar Elabdelaui (Norveška), Jasin Meriah (Tunis), Kostas Cimikas (Grčka), Avram Papadopulos (Grčka), Vasilis Torosidis (Grčka), Nikitas Nikolis(Grčka), Pepe Abu Sise (Senegal), Bruno Gaspar (Angola), Apostolos-Ilias Martinis (Grčka),

vezni red:Mohamed Kamara (Gvineja), Andreas Buhalakis (Grčka), Jasin Benzia(Alžir), Giljerme (Brazil), Daniel Podense (Portugal), Jorgos Masuras (Grčka), Maksimilijano Alberto Lovera (Argentina), Matje Valbuena (Francuska), Jorgos Ksenitidis (Grčka), Georgios Fekas (Grčka), Vasilis Sourlis (Grčka), Lazar Ranđelović (Srbija), 

napad: Migel Anhel Gerero (Španija), Jusef El Arabi (Maroko), Aleksandros Voilis(Grčka).

Trener: Pedro Martins (Portugal).

Podsetimo, Crvena zvezda prvu utakmicu igra 18. septembra protiv Bajerna u Nemačkoj, zatim joj u goste dolazi Olimpijakos (1. oktobar), pa ide u London na megdan Totenhemu (22. oktobar). Drugi krug počinje gostovanjem londonskih "pevaca" u Beogradu (6. novembar), zatim stiže i Bajern (26. novembar) i u poslednjem kolu crveno-beli igraju u Atini protiv Olimpijakosa (11. decembar).

Izvor: mondo.rs

KOMENTARI0
POŠALJITE PORUKU

Razvoj: NEST

© Đorđe Gajić 2018.
Sva prava zadržana.