Deseti poraz Zvezde u Ligi šampiona!

Lošiji ulazak u utakmicu koštao Zvezdu prvih bodova.

Ostali sportovi 17.03.2019 | 11:15
Ni posle desetog kola LEN Lige šampiona - Crvena zvezda nije upisala pobedu.

Crveno-beli su možda imali i najbolju priliku u dosadašnjem delu takmičenja za osvajanje bodova pošto je na bazenu "Milan Gale Muškatirović" gostovala oslabljena Steaua, ali su Rumuni upisali trijumf 9:7 (6:3, 1:2, 2:1, 0:1).

Gosti su moćno ušli u meč i poveli 5:1 posle samo šest minuta igre, a uprkos boljoj igri u nastavku utakmice nisu uspeli da unesu veću neizvesnost u utakmicu.

Njaefikasniji u domaćem timu bio je Veljko Tankosić sa dva gola, po jedan su upisali Bursać, Vasić, Bitadze i Šulc, dok je na drugoj strani blistao hrvatski vaterpolista Jerko Kragić Marinić, koji je postigao četiri gola.

Do kraja takmičenja Zvezdi preostaju dueli sa Dinamom iz Moskve, Brešom, Barselonetom i Pro Rekom.

TABELA: Pro Reko 30, Breša 20, Barseloneta 19, Budimpešta 19, Eger 12, Dinamo Moskva 12, Steaua 6, Zvezda 0.

Izvor: mondo.rs