"Orlovi" ispustili pobjedu

Fudbaleri Srbije poraženi su u drugom meču u Grupi E od selekcije Švajcarske sa 2:1. Mitrović je postigao gol za vođstvo, ali su golovima Džake i Šaćirija Švajcarci preokrenuli i stigli do pobede. Meč odluke Srbija igra 27. juna od 20. 00 časova protiv Brazila.

Srbija 22.06.2018 | 23:00
Fudbalska reprezentacija Srbije uprkos solidnoj partiji i vođstvu sve do 52. minuta, nije uspela da ostvari povoljan rezultat.

Izabranici Mladena Krstajića su golom Mitrovića u petom minutu imali prednost, a do kraja prvog dela su propustili nekoliko šansi kako bi ta prednost iznosila dva gola.

Drugo poluvreme donelo je potpuno drugačiji scenario od iščekivanog, pošto je Švajcarska uspela da dođe do dva gola i to oba nakon kontranapada.

Prvo je Džaka natrčao na odbijenu loptu u 52. minutu i preciznim i jakim udarcem izjednačio na 1:1.

Od tog trenutka "orlovi" su pali kako na fizičkom, tako i na psihološkom planu, a to je rezultovalo potpunim preokretom Švajcarske u 90. minutu utakmice, kada se Šaćiri našao sam nakon kontre ispred Stojkovića, kojeg je matirao i doneo tri boda svojoj selekciji.

Nakon dve odigrane utakmice Brazil i Švajcarska imaju po četiri osvojena boda, Brazil je prvi zbog bolje gol razlike, Srbija je treća sa tri boda, dok se Kostarika nije upisala.

Meč odluke Srbija igra 27. juna u sredu protiv selekcije Brazila od 20.00 časova, u isto vreme snage će odmeriti i Švajcarska i Kostarika.

23.06.2018 07:25

Sudija je ubio.Nije svirao cist penal za Srbiju.Ovi sviraju za onog gangstera predsjednika FIFA.zPobjede Brazil golom iz faula istuku Neimara a za Srbiju ne sviraju penal.Rajh je to.

objektivno

23.06.2018 10:27

Zasluzeno.

Re Objektivno

23.06.2018 15:32

Sta objektivno.Da je svirao penal bilo.bi 2:1 za Srbiju.Zasluzeno.Isto.

Ro

22.06.2018 21:13

Fudbalerima svaka čast a selektor pojma nema.Izvodi zadnjeg odbrambenog a uvodi napadača 5 minuta do kraja gdje protivnik napada a sudija im pomaže.Krstajić nije za selektora i samim tim je upropastio generaciju dobrih fudbalera koji su se borili kao nikad do sada.Ne mogu se praviti zgrade po Bijeljini i voditi reprezentacija Srbije nikako.Ustvari može,videli smo večeras.A sudija Nijemac to dovoljno govori.

ODGOVORITE

POJAM

22.06.2018 21:41

Tacno.Kod ovog ni Matic ne zna sta igra.Ivanovic se uvijek baca u nesvjest kad neko sutira.Milinkovica nema nigdje a vrijedi kao 100 miliona.Golman baca stalno loptu Tosicu koji nije organizator.Ljajic nije tri puta dirnuo loptu kad je usao .I.....Ljudi nas pobjede.Prica gotova.

re

23.06.2018 04:55

Pakuj kofere!!

RR

23.06.2018 07:44

Golman je kralj,da nije bilo njega,još bi ih primili.

Pop

22.06.2018 21:15

Albanija-Srbija 2:1

ODGOVORITE

Bez kolektivne igre i žara

22.06.2018 21:20

ne može se protiv uigrane ekipe kao sto je Švica...a i Stevandić ih svojim populističkim vazelin komentarom urekao

23.06.2018 05:38

E,moj BOSU tebe zanima zbog cega Ljajic ne pjeva,a ne zbog cega Srbija izgubi.Nebi ni ti sigurno pjevao neka zivi bosnjacki rod,koji si Papak i Licimjer.Uvijek trazimo krivca zbog svojih neuspijeha u drugom.

Lazar

22.06.2018 22:12

Orlovi nisko lete hahahahahha...

ODGOVORITE

RIKI

22.06.2018 22:15

Eeee moji srbi cim izgubimo bilo to rat ili utakmica fudbalska odma smo prodati ili nas je sudija izigro ama bre dosta vise nevaljamo mi kao nacia i tacka . neka pobedi onaj ko je bolji i svaka cast svicarskoj reprezentaci cao.

ODGOVORITE

kole

23.06.2018 10:48

Sve je to uredno sto si napisao, ali zasto govoris "mi" kad ti nisi Srbin? Ne kontam te..mislis da ima vecu tezinu kad napises da si Srbin? Jadan si.

Zizi

23.06.2018 05:27

Velika greska trenera. Svajcarci u zadnji 15 minuta uzeli taktiku cuvali rezultat, a isli na kontru i dali gol. Nerijeseno je odgovaralo i Srbiji ali trener je htjeo samo pobjedu.Za pobjedu mora se vise sutirati na gol a ne loptu " muciti " na sesnestercu.Valjda ce sledecu utakmicu imati vise srece. Sudija je mnogo ostetio Srbiju.

ODGOVORITE

Modriča

23.06.2018 05:33

Mi prvo moramo da rastavimo sport polituku i licne interese smjenjivati selektora koji je reprezentaciju doveo do svjetskog prvenstva to ima samo kod nas čast i Krstajicu ali ako ih je Muslin doveo do toga da idu u Rusiju zasto da ga smjenjujemo ali eto to smo mi srbi.

ODGOVORITE

SLAZEM

23.06.2018 06:47

se. Tako je. Odgovorni neka se smijene.

Scania

23.06.2018 05:56

Nisu oni ispustili oni su izgubili zato sto su dva Svajcarca idrali svim srcem da pobjede Srbiju.

ODGOVORITE

Damir

E srbi jeste poletjeli tamo smo isto i mi pobijediš i odma si najbolji izgubiš krivca tražiš u drugima

23.06.2018 07:22

Ko gubi ima pravo i da se ljuti. Srbija ima bolje igrače a Švajcarska bolji tim. I to je to, jednostavno da ne može biti jednostavnije!

ODGOVORITE

Mlki

23.06.2018 08:34

Nema prijatelju Srbija nista bilje od Svicera. Onaj Granit i Saciri razbili citavu srpsku ekipu. Vrede vise i borese vise od citave srpske reprezentacije.

Jeca

23.06.2018 08:45

Tacno tako,steta za nase igrace taman sastavis neki tim i na kraju politika umjesa svoje prste. Po meni naveci krivac je trener a to se moze vidjeti bas kod Svicaraca. Njihov trener nas covjek se raduje pobjedi svog tima.pohlepa za parama i politika nam je upropastila sport.