SP: Mesi i Aguero, gdje ste?!

Argentina je pred eliminacijom sa Svetskog prvenstva u Rusiji, a deo razloga za to može se potražitii i u učinku Lionela Mesija i Serhija Aguera.

Fudbal 21.06.2018 | 23:20
Hrvatska je do nogu potukla "Gaučose" sa 3:0 u drugom kolu Grupe D Svetskog prvenstva u Rusiji i sada Argentina ima jedan bod posle dva meča.

Serhio Aguero u drugom delu prvog poluvremena uopšte nije pipnuo loptu, tačnije 21 minut i 11 sekundi uključujući i nadoknadu vremena.

Mesi i on su skupa bili igrači sa najmanje dodira sa loptom. Mesi je imao 20, a Aguero sedam. Ipak, u tom delu igre još je rezultat za Argentinu bio pozitivnih 0:0.

Kolaps je počeo katastrofalnom greškom golmana "Gaučosa" Vilija Kabaljera koji je poklonio gol Antu Rebiću za 1:0.

Majstorija Modrića i posle toga kontra koju je završio Rakitić pogotkom za 3:0 samo su dolili so na ranu indisponiranih igrača Argentine i možda ostavili Mesija i ove godine bez borbe za najveći trofej u svetu fudbala.