PL: Niti da se raduju, niti da tuguju...!

Bez golova u meču Votforda i Kristal Palasa! Fudbaleri Votforda i Kristal Palasa odigrali su nerešeno 0:0 u utakmici 35. kola Premijer lige.  Bod kojim nisu opstali, ali su na korak od toga.  Luka Milivojević - prečka se još trese! Kristal Palas i naš reprezentativac bez sreće na gostovanju Votfordu - 0:0.

Fudbal 21.04.2018 | 20:45
Votford je vezao i šesti meč bez pobede u Premijer ligi i na 12. mestu na tabeli ima 38 bodova. Kristal palas je trenutno na 15. poziciji sa tri boda manje.

Srpski fudbaler Luka Milivojević odigrao je svih 90 minuta za Kristal Palas.

Fudbaleri Votforda u narednom kolu gostuju Totenhemu, dok Kristal palas dočekuje Lester.

Posle uzbudljivog remija na "otvaranju" vikenda Premijer lige, jedan manje uzbudljiv!

Fudbaleri Votforda i Kristal Palasa remizirali su bez golova u 35. kolu Premijer lige i posle ovog susreta ne mogu da se raduju, ali nema mesta ni tugovanju. Cilj zvani "opstanak" je blizu, ali neće doći odmah nakon ovog susreta.

Votford (38) je na devet bodova od Sautemptona (29), prvog tima "ispod" crte kome predstoje još četiri susreta do kraja sezone, dok je Palas na solidnih šest razdaljine (35).

S obzirom na to da "stršljenovima" slede dueli sa Junajtedom i Totenhemom, tri boda iz ovog susreta bi bila daleko poželjnija, ali neće odbaciti i "mršavi bod" pošto je njihov rival imao jednu zreliju šansu više.

Bilo je to u 62. minutu kada je iz slobodnjaka Milivojević "tukao" u prečku, ubrzo potom je i Džejms Tomkins pogodio stativu, dok je Votford u prvom pogodio okvir preko Okake. Rišarlison je u nastavku bio u šansi za Votford, ali je nastavio svoj loš niz utakmica bez gola koji traje još od novembra dok je klub vodio Marko Silva.

Da je sreće bilo Luka Milivojević i njegov Kristal Palas bi već danas mogli da nakrive kapu i proslave opstanak! Ekipa iz Londona odolela je na gostovanju Votfordu (0:0), ali dugo će u Palasu žaliti za šansama u drugom delu.

Naš reprezentativac Luka Milivojević je ponovo odigrao meč na visokom nivou. Bio je uzdanica Roja Hodžsona u manevru i samo su ga centimetri delili od 11. gola u Premijer ligi. Sve je sredinom drugog poluvremena nekadašnji član Rada i Crvene zvezde odlično odradio. Savio je kiflu iz slobodnjaka, ali je njegov šut završio na roglju. Velika šteta.

Ubrzo je Kristal Palas imao još jednu kolosalnu priliku. Posle ubacivanje sa strane skočio je Kabaj, međutim, lopta se od stative odbila u polje.

Daleko od toga da je Votford bio samo puki posmatrač dešavanja na terenu. Mnogo bolje su Stršljenovi delovali u prvom poluvremenu. Pogodili i prešku. U nastavku su bili mnogo skromniji. Ipak, mogu za nijansu da budu zadovoljniji ishodom od gostiju.