LŠ: Partizan dobar poluvrijeme, ubjedljiv poraz u Barseloni!

Crno-beli vaterpolisti još čekaju prvi bod u Ligi šampiona.  Partizan doživeo i deveti poraz u Ligi šampiona! Vaterpolisti Partizana pretrpeli su i deveti poraz iz isto toliko mečeva u A grupi Lige šampiona.

Ostali sportovi 28.02.2018 | 21:20
Vaterpolisti Partizana pretrpeli su i deveti poraz iz isto toliko mečeva u A grupi Lige šampiona, pošto su večeras izgubili na gostovanju Barseloneti sa 5:16 (2:4, 2:2, 1:6, 0:4).

Kao i većinu duela ove sezone u elitnom takmičenju, crno-beli su se dobro držali u prvom poluvremenu, ali su u nastavku došli do izražaja iskustvo i veliki kvalitet španskog šampiona.

Najefikasniji sa po tri gola bili su Blai Malarah i Felipe Perone, dok su za Partizan po jednom pogodiliÐorđe Vučinić, Petar Tomić, Marko Janković, Aleksandar Radanović i Nikola Radonjić.

Priliku za prve bodove u Ligi šampiona Partizan će imati 14. marta kada bude dočekao Hanover.