Čempionšip: Preston preseo Vili, Šefild i Boro bez greške!

Barton možda napravio ključne korake ka spasu. . .

Fudbal 20.02.2018 | 23:30
Aston Vila je čekala na svom terenu Preston, ali joj je ova utakmica presela. Mogao je tim Stiva Brusa da bude poražen, ali je uspeo do boda i to sa bele tačke - 1:1.

Preston je došao hrabro na Vila Park i odigrao dobar meč. Već u 37. minutu gosti su došli do prednosti. To je sve trajalo do 66. minuta kada je poravnao Graban s bele tačke.

Do kraja Aston Vila nije uspela da preokrene, a Preston je čak imao izgledne šanse kojima je mogao i do sva tri boda.

Veoma važnu pobedu ostvario je i Midlzbro. On je na svom terenu dočekao Hal i slavio s 3:1. Gestede je bio odličan sa dva gola u ovom trijumfu, a strelac na Riversajdu bio je i bivši fudbaler Crvene zvezdeEvandro.

Šefild je igrao na svom terenu protiv KPR-a i slavio s 2:1. Nije to bila neka ubedljiva igra niti pobeda, ali jeste dovoljno dobra da se upišu tri boda.

Za domaćina su golove postigli Sterman i Lundstram u 27. i 50. minutu, a jedini pogodak za goste dao jeFrimen u 63. minutu. Ipak, ispostavilo se da je to bio samo tračak nade za goste.

Najubedljviju pobedu večeras ostvario je Brentford u meču protiv Birmingema - 5:0. Dva gola u prvom poluvremenu, tri gola u drugom i posao je bio uspešno obavljen.

Još jedan tim koji će slaviti večeras je Barton. Došao je do pobede od 2:1 protiv Barnslija u gostima. Veoma važni bodovi u borbi za opstanak.

ENGLESKA 2 - 33. KOLO