Crno-bijela dvoglava zvijer sa sjevera sije strah po Grčkoj!

PAOK, lider prvenstva, plasirao se i u polufinale nacionalnog kupa. Prijović odmarao u pobedi nad Atromitosom.

Fudbal 09.02.2018 | 08:45
PAOK igra sezonu iz snova, a to je potvrdio i plasmanom u polufinale Kupa Grčke. Lider tamošnje Superlige u revanšu četvrfinala je pobedio Atromitos sa 3:1.

To je crno-belima iz Soluna bila 13. uzastopna pobeda računajući oba domaća takmičenja i definitivno su ekipa sa trenutno najboljom formom u Grčkoj.

Fudbaleri PAOK-a su u prvoj utakmici sa Atromitosom na svom terenu slavili sa 2:0.

Inače, večeras u solunskoj ekipi nije bilo reprezentativca Srbije Aleksandra Prijovića, ali to nije smetalo PAOK-u da overi polufinale.

Jevgenij Skakov je u 30. minutu doveo goste u vođstvo, a izjednačio je Teodoros Vasilakakis u 54. minutu. PAOK je do nove prednosti došao u 67. minutu preko Hozea Kanjasa, a konačan rezultat postavio je Eftimios Kuluris.