Novak Đoković srušio Janga!

Amerikanac je bio preslab za slavnog srpskog tenisera. Novak Đoković je opet onaj stari!

Srbija 16.01.2018 | 07:31
Novak Đoković pobedom je započeo učešće na Australian openu. Čuveni srpski teniser se bez izgubljenog seta plasirao u drugo kolo savladavši Donalda Janga 6:1, 6:2, 6:3.

Novak je odmah na početku meča pokazao odlučnost i podsetio fanove kako je igrao u svojim najboljim danima! Nole je prvi deo igre završio za samo 23 minuta i sa dva brejka za 6:1.

Odličnu igru Novak je nastavio i tokom drugog seta. Đoković je vezao deset gemova i poveo sa 5:0, kada je Jang uspeo da napravi prvi brejk i ostane u drugom setu. Iako je tada Jang osvojio i svoj servis, drugi servis je na kraju završen rezultatom 6:2 u korist Novaka.

Treći set je slavni srpski teniser počeo nešto slabiji. Načinio je dosta grešaka, ali na kraju je slavio sa 6:3.

Đoković će u sledećem kolu igrati sa pobednikom meča Monfis i Munar.

Podsetimo, Novak se vratio na teren nakon šestomesečne pauze. Najbolji srpski teniser nije igrao još od četvrtine finala prošlogodišnjeg Vimbldona, kada je predao meč Tomašu Berdihu zbog hronične povrede lakta.