Čempionšip: Jokanov ''Tornado'' razbucao Ipsvič!

Fulam dao četiri gola za sedam minuta i napravio veliki preokret na Krejven Kotidžu!

Fudbal 02.01.2018 | 23:25
Ipsvič je probudio zver u Fulamu Slaviše Jokanovića. Crno-beli sa Krejven Kotidža su posle velikog preokreta na svom terenu ubedljivo savladali goste sa istoka Engleske sa 4:1 u meču 26. kola engleskog Čempionšipa.

A da stvar bude još bolja za navijače Fulama, sve to se desilo za samo sedam minuta sredinom drugog poluvremena. Naime, toliko je bilo potrebno Jokanovićevoj ekipi da postigne četiri gola i obori na pleća nezgodnog rivala.

Kakav je to blickrig bio. Od 69. do 76. minuta gosti iz Ipsviča praktično nisu znali šta ih je snašlo, a po dva gola za Fulam dali su Stefan Sesenjon i Abubakar Kamara.

Ruku na srce, Fulamu je put do preokreta bio olakšan je jer je u 54. minutu Ipsvič ostao bez isključenog Spensa. Inače, gosti su do prednosti došli u poslednjim trenucima prvog poluvremena golom Garnera.

Lider Čempionšipa, Vulverhempton nastavio je sigurnim korakom da gazi ka Premijer ligi, a večeras je na svom terenu pobedio Brentford sa 3:0