Čempionšip: Vulvsi su spremni za Premijer ligu!

Ruben Neves rešio meč u Šefildu.

Fudbal 15.12.2017 | 23:40
Trebalo je da bude zicer, ali nije baš bilo tako lako. Ipak, Vulverhempton je uspeo da osvoji sva tri boda na gostovanju Šefild Vensdeju (1:0) u prvoj utakmici 22. kola engleskog Čempionšipa.

Svakako je to još jedan ozbiljan korak ka povratku u Premijer ligu, a bila je to sedma pobeda u poslednjih osam utakmica Vulvsa.

Jedini pogodak na meču dao je jedan od momaka iz inače brojne portugalske kolonije, Ruben Neves u 34. minutu posle asistencije Vilija Bolija.

Gostujućoj ekipi posao je bio znatno olakšan u završnici utakmice, jer je u 85. minutu drugi žuti karton i isključenje zaradio Morgan Foks.

Inače, ovo je Sovama iz Šefilda bio drugi uzastopni poraz, šesta utakmica zaredom u Čempionšipu bez trijumfa.