Detalj utakmice Barselona - Olimpijakos izazvao je veliku pažnju.

Fudbal 21.10.2017 | 10:00
Barselona je u sredu pobedila Olimpijakos 3:1, Lionel Mesi postigao je jako lep gol iz "slobodnjaka" i Katalonci su pred "samo" 55.026 gledalaca ostvarili rutinski trijumf nad Pirejcima.

Dan posle, španski novinari su se više od rezultata i 100. Argentinčevog gola u najjačem takmičenju, osvrtali na detalj koji nema veze ni sa igrom, ni sa konačnim ishodom.

Katalonski list "Sport" pozabavio se Mesijevim gestom iz 10. minuta, kada je lider Barse izvadio nešto iz štunce i stavio u usta.

Novinar "Radio Kalatunje" tvrdi da je Mesi izvadio i popio tabletu glukoze, uz objašnjenje da je "odabrao pravi trenutak, jer se ona uzima pre isteka prvih 15 minuta napora".

Fudbaleri uzimaju tablete, kao i svi sportisti i u tome nema ništa neobično. Ipak, nismo naviknuti ih gledamo kako to rade tokom utakmice, na terenu.

Izvor: mondo.rs