Šou na "Benito Viljamarinu" i devet golova! Igrači Betisa i Valensije odigrali su jedan od spektakularnijih mečeva u ovoj godini.

Fudbal 16.10.2017 | 16:45
Utakmica je bila puna žara i borbe, a na kraju je ekipa sa Mestalje slavila sa 6:3 na gostovanju protiv Betisa

Valensija je do poluvremana imala prednost od 2:0 (Kondogbija 35, Gedeš 45), da bi u drugom poluvremenu nastupila prava ludnica.

Tim Marselinja Garsije Torala uspela je da postigne još dva gola i da tako povede sa ogromnih 4:0. Strelci su bili Rodrigu u 64. minutu i Mina u74.

Utakmica praktično da je bila rešena, međutim Betis se nije predavao i uspeo je da postigne tri gola za samo pet minuta. Redom su pogađali Kembel (79), Sanabrija (80) i Teljo (84).

Zavladala je totalna euforija na tribinama, ali mogući povratak i izjednačenje sprečio je Simone Zaza u 88. minutum, da bi konačnih 6:3 postavio Pererira u nadoknadi vremena.