Remi u Humskoj

U odloženom meču šestog kola Superlige, fudbaleri Partizana su na svom stadionu remizirali protiv ekipe Napretka iz Kruševca - 1:1.

Fudbal 20.09.2017 | 21:30
Šok u Humskoj pred samo 1000 navijača... Partizan je uz mnogo muke stigao do boda. Napredak je poveo iz prvog šuta na gol, a strelac je bio Alivodić u 43. minutu. Gosti su od 28. minuta igrali sa igračem manje, pošto je Boranijašević zaradio dva žuta kartona (zbog odugovlačenja i svađe sa sudijom) ipak, ni to nije pomoglo timu iz Humske.

Da je ovo veče bilo košmarno za Partizan govori i činjenica da se Zoran Tošić povredio na startu drugog poluvremena. Reprezentativac Srbije je morao da napusti teren.

Partizan je do boda došao u šestom minutu nadokande. Everton je uspeo da postigne gol, a golman Stojković je pre pogotka zakačio loptu.

Napredak će posle ovog meča preuzeti Milorad Kosanović.