ITA: Juve u ritmu, Kjevo bez šanse!

Juventus u premijernom meču trećeg kola pobedio Kjevo 3:0.

Fudbal 10.09.2017 | 12:30
U premijernom meču trećeg kola Serije A Juventus je lako izašao na kraj sa Kjevom...

"Stara dama" nije morala puno da "zapinje", rutinski je odradila posao i prilično lako pobedila 3:0. Šampion Italije, sada je jasno, spreman dočekuje gostovanje Barseloni u Ligi šampiona.

Arhitekta nove pobede Juventusa bio je reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić.

Kod vodećeg gola Pjanić je odlično izveo slobodan udarac u 17. minutu, a kapiten gostiju Hetemaj je postigao autogol. Reč je o Albancu, koji nastupa za reprezentaciju Finske.

Sve dileme, ako ih je i bilo, oko pobjednika, riješio je Gonzalo Iguain. Ponovo je asistent Miralem Pjanić. Igrao se 59. minut.

Juve je meč odigrao bez Bufona, kojeg je Alegri po svemu sudeći odmarao pred meč Lige šampiona.

Juventus će u utorak u prvom kolu ovogodišnjeg izdanja gostovati Barseloni.I Paolo Dibala je bio na poštedi te je u igru ušao u 54.minutu.

Argentinac je postigao treći gol za svoj tim u finišu meča, na asistenciju Bernardeskija.

U gostujućem sastavu Radovanović je dobro odigrao celi meč, dok je Nenad Tomović bio na klupi za rezervne igrače.