BEL: Anderlehtovo buđenje iz kome u 90. minutu!

Od 1:2 do 3:2!

Fudbal 08.09.2017 | 23:38
Anderleht više nije u snu, ni u dubokom snu - Anderleht je bio u veštačkoj komi! Ali je volšebno uspeo da se probudi iz iste u meču protiv Lokerena u kom je gubio do 77. minuta, jurio pobedu do 90. i uspeo da je stigne golom Lukaša Teodorčika - 3:2 (1:2).

Kladioničarski rečeno, došlo je 2-1. Ozbiljno testiranje srca za navijače Anderlehta i one koji su igrali keca.

Domaćin je poveo već u 3. minutu golom Onjekurua posle krajnje sumnjive situacije (možda bio ofsajd). Posle samo tri minuta izjednačenje gostima doneo je Marko Mirićbivši fudbaler Crvene zvezde, da bi Skulason u 36. uspeo da donese preokret gostima. Šokantan preokret.

Naravno, Anderleht je pokušavao da dođe do izjednačenja do kraja meča, napadao, a nagrada je stigla u 77. minutu kada je Onjekuru doneo izjednačenje svojim drugim pogotkom, da bi Teodorčik lepom reakcijom u protivničkom šesnaestercu uspeo da ostavi sva tri boda na kontu Kraljevskog kluba.